Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Cybex e-Priam

Kde kúpim nový?

Kde kúpim použitý?

1 inzerát v bazári
od 300 €

Popis

Cybex e-Priam je pokračovaním obľúbeného ikonického high-endu Cybex Priam, ktoré v júli 2019 získalo novú, intuitívnu a život uľahčujúcu funkciu batérie a motora v zadnej náprave. Kočík, o 2,4 kg ťažší než základný model, tak po jednoduchom posunutí aktivačného tlačidla nohou pomáha pri tlačení hore kopcom, ale tiež spomaľuje pri zjazde kopca či uľahčuje prechod nerovnosťami. Po pustení rukoväte naviac spomalí a zastaví, aby kočík neušiel priďaleko. Po prejdení približne 45 km si batériu budešpotrebovať zasa dobiť (dobíjací čas 6h). e-Priam samozrejme dokážeš používať aj bez motora rovnako, ako regulérny Priam.

Mimo zmeny v zadnej časti konštrukcie a pridanej, odnímateĺnej batérie ostáva e-Priam dizajnovo rovnaký. Ultramoderný look so štýlovými akcentmi, pamäťovými tlačidlami odnímania nadstávb a roztiahnuteľným, čiastočne uzatvoriteľným nákupným košíkom možno do istej miery personalizovať výberom farby konštrukcie, poťahov, prípadne niektorej z limitiek.

Sedacia časť kočíka je mimoriadne polstrovaná a klasicky polohovateľná do úplného ľahu - pri sklápaní sa mierne posúva a mení ťažisko. Zložiť kočík dokážeš aj v prípade, že je sedák nasadený na konštrukcii v ktoromkoľvek smere. Strieška je pre väčší komfort v slnečnom počasí predĺžená pridaným šiltom. V ľahu, spolu s vložným hniezdom a zvýšeným nánožníkom tvorí sedadlo takzvaný Lite Cot - priestor podobný vaničke, vhodný už od narodenia. Je vhodnou voľbou v prípade, že máš napríklad letné bábätko, alebo obmedzený priestor, takže klasickú vaničku nepotrebuješ. K dispozícii však je aj Lux Carry Cot - extra komfortná hlboká vanička vybavená aj funkciami Panorama View a Sky View. Znamená to, že zadnú i vrchnú časť textílií dokážeš odobrať/odhrnúť a umožňiť tak prúdenie vzduchu, ale aj výhľad bábätka, ktoré sa tak môže na prechádzke spokojne rozhliadať či “pásť koníčky”. Samozrejmosťou je aj možnosť pripojenia autosedačky pomocou adaptérov.

Ku kočíku je v ponuke množstvo voliteľných doplnkov. Okrem klasických typu fusak zahŕňajú aj prídavný pultík či prednú terénnu, neotočnú nápravu prípadne lyže, ak chceš kočík využívať napr. na horách v zime.

Parametre

Značka
Cybex
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia, podvozok
Hmotnosť (v kg)
15
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
108 × 60 × 85
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
95 × 60 × 40
Pôvod značky
Nemecko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
17
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík