Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Easywalker Mosey

Predaj ukončený 2016

Kde kúpim použitý?

1 inzerát v bazári
od 169 €

Popis

Easywalker Mosey je dizajnovo špecifický športový kočík s možnosťou kombinácie odvodený od pôvodného Easywalker June. Zmena ťažiska spôsobila, že kočík je jednoducho ovládateľný a bez problémov sa dá zdvihnúť aj na obrubník. Vynovené boli aj bezúdržbové gumené kolesá, ktoré zvládnu aj horší terén.

Sedadlo je priestranné aj pre väčšie dieťa, ktoré zvládne aj vďaka vyššej nosnosti. Možno ho polohovať jednoduchším zadným mechanizmom od takmer kolmého sedu do ľahu dostatočného už od narodenia. Po novom má opierku nôh už v základnej výbave. Predĺženú striešku dokážeš výškovo nastaviť podľa potreby. S výklopeným šiltom siaha pri sedadle v sede až pod madlo. Súčasťou sedadla je podložka, ktorú si spolu so strieškou môžeš obmieňať a kočík si tak časom prispôsobovať.

Na konštrukciu sa dá pripojiť aj dokúpiteľná hlboká vanička s maximálne zjednodušeným systémom skladania, ktorý oceníš pri cestovaní či jej uskladnení. Kočík sa s ňou dá dokonca zložiť. Autosedačkou s adaptérmi sa dá z Mosey vytvoriť praktický cestovný systém. V ponuke je aj ďalšie príslušenstvo vrátane prídavného nákupného košíka pripojiteľného na zadnú časť konštrukcie.

Parametre

Značka
Easywalker
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
11
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
107 × 54 × 93
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
94 × 54 × 34
Pôvod značky
Holandsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
20
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 48
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre