Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

GB Melio

Popis

GB Melio je novinkou rady Platinum pre 2019/2020 a “menší brat” vlajkového modelu GB Maris. Tento dizajnový, kompaktný mestský športiak s možnosťou plnohodnotnej kombinácie je aj napriek otočnému sedadlu mimoriadne ľahký a kompaktný, napriek tomu však dostatočne funkčný i priestranný. Menšie, mestské kolieska sú všetky individuálne, mäkko odpružené, uľahčujúc jazdu i nerovnými povrchmi. Konštrukciu k tomu možno zložiť i jednoručne, a to i so sedadlom v ktoromkoľvek smere.

Melios ponúka možnosť systému 4v1 - teda 4 možnosti konfigurácie vhodné už od narodenia. Okrem klasickej hlbokej vaničky vynoveného typu - s vetracím panorama okienkom a matracom z pamäťovej peny - môžeš novorodeniatko voziť aj v autosedačke (Idan od GB, ale aj iných značkých s úchytmi typu Maxi-Cosi), prípadne v otočnom športovom sedadle. To ponúka až dve možné variácie - klasicky otvorené, samotné sedadlo, alebo kombináciu s Lite Cot hniezdom na štýl mäkkej vložnej vaničky. Podobne ako jeho brat Cybex Mios, z ktorého vychádza, tak ponúka rôzne, no rovnako komfortné možnosti pre rôzne potreby rodičov.

Športové sedadlo je plne polohovateľné až do ľahu. Naviac je vybavené sieťovanou chrbtovou i nožnou opierkou, vynikajúcou na horúce dni. Samozrejmosťou je aj priložená zladená podložka, ktorou chrbátik zakryješ v chladnejšom počasí - a sedenie tak zároveň skomfortníš. Hladké, oblé línie kočíka dopĺňajú elegantné, kontrastné detaily s výraznou koženkou. Melio je dostupný v rozličných módnych edíciách.
Viac informácií na oficiálnej stránke GB Melio

Parametre

Značka
GB
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
8,9
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
? × 49 × ?
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
? × 49 × ?
Pôvod značky
Nemecko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
17
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík