Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hauck Runner

Popis

Hauck Runner je športový kočík s tromi veľkými nafukovacími kolesami, vhodný aj na behanie či korčuľovanie. Je redizajnom starého rovnomenného modelu. Opierku neotočného sedadla môžeš polohovať do pomerne hlbokého, ale nie úplného ľahu. Opierka nôh je pevná bez možnosti polohovania. Sedák je preto vhodný predovšetkým pre staršie deti, sprevádzajúce svojich rodičov pri športových aktivitách. Zvládne ich aj vďaka vysokej nosnosti.

Parametre

Značka
Hauck
Typ
športový
Hmotnosť (v kg)
10,75
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
106 × 60 × 124
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
88 × 60 × 44
Pôvod značky
Nemecko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
22
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
6 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Ja by som chcela vedieť, či sa dá ku kočíku pripnúť fusak alebo nánožník.
Ahoj, skoro ku každému kočíku vieš pripnúť fusak/nánožník. Otázne je, či má dostupný originálny, ktorý bude sedieť o čosi ľahšie (obvykle), alebo nie, ako v tomto prípade - a vtedy sa rieši niečo univerzálne. Niečo ako Pinkie univerzálne nánožníky alebo sťahovacie deky pripojiť vieš určite. U fusakov treba dať pozor, ako sa inštalujú popruhy do fusaku - ideálnym stavom do každého kočíka je systém, ako majú napr. novšie Lodgery, kde nie sú tri dierky na každej strane, ale kde je jeden zvislý otvor, do ktorého dáš akýkoľvek fusak, lebo netreba prevliekať. Ale teda u Runner modelu môžeš popruhy aj vyvliekať, a tak zvládne aj jednoduchší fusak s bežnými "dierkami".
Ja by som chcela vedieť, aký ma rozmer vnútornej sedacej časti - hlavne teda, aká je dĺžka, keď tam chce dieťa spinkať?
Ahoj, ložná plocha modelu Runner je 78 cm na dĺžku a 35 cm na šírku. Široká je dostatočne, ale na dĺžku je z tých kratších.