Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Junama Onyx

Kde kúpim nový?

Popis

Junama Onyx je robustný kombinovaný kočík efektného vzhľadu s metalickými akcentami, tmavými farbami a diamantovým vzorom plastového spodku hlbokej vaničky. Na ulici ťa s Onyx-om bude len ťažko možné prehliadnuť.

Tmavo ladená, elegantná hliníková konštrukcia s bezúdržbovými penovými (silikónovými, ale predajcami nazývanými aj gélovými) kolesami je v zadnej časti dvojnásobne odpružená. Možeš tak kočík využívať ako na každodenné prechádzky mestom, tak aj v horšom, napríklad dedinskom teréne. Priestrannú hlbokú vaničku s polohovaním v chrbtovej časti i plne polohovateľné športové sedadlo na podvozok vďaka klik systému jednoducho osadíš v oboch smeroch jazdy. Ku kombinačnému setu patrí aj kompletná základná výbava - nánožníky, pláštenka, moskytiéra, prebaľovacia taška, držiak na nápoje i mäkká vložka do sedadla. Voliteľne si k dvojkombinácii môžeš dokúpiť autosedačku pre vytvorenie cestovného systému, a to nielen vlastnej značky, ale aj niektorý model známejších značiek s úchytmi typu Maxi-Cosi.

Tento kočík je prakticky rovnakým modelom v odlišnom farebnom a poťahovom prevedení, ako modely Junama Mirror, Junama Saphire, Junama Glow - a ďalšie z kolekcií Junama.

Parametre

Značka
Junama
Typ
dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
15,4
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
100 × 61 × 102
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
84 × 61 × 34
Pôvod značky
Poľsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
20
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 24
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík