Je kočík Junama Saphire kvalitný?

Zodpovedané
12. jan 2023

Ahoj,

páči sa mi kočík Junama Saphire.

Je kvalitný?

Aké sú jeho plusy a mínusy?

Ďakujem

Ahoj,

Junama Saphire je kočík vhodný pre vyšších rodičov. Tmavo ladená elegantná hliníková konštrukcia s bezúdržbovými kolesami je v zadnej časti dvojnásobne odpružená. Kočík tak môžeš tlačiť mestom, ale aj horším - napríklad dedinským terénom.

Mínusom u mňa je pomer cena/výkon. Má veľmi malú výšku chrbtovej opierky - iba 43 cm. To ho predurčuje na kratšie používanie. Dieťa okolo 1 - 1,5 roka sa doň už nemusí zmestiť, pretože bude mať hlavičku na strieške. Je menej skladný nakoľko skladanie s nasadeným športovým sedadlom nie je možné. Údržba lesklých plastových a kovových častí je náročnejšia, a zároveň sa ľahko poškriabe.

Tento kočík je prakticky rovnakým modelom len v odlišnom farebnom a poťahovom prevedení ako Junama Mirror, Junama Glow, Junama Onyx - a iné z kolekcie značky Junama.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally