Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kinderkraft XMoov

Kde kúpim použitý?

4 inzeráty v bazári
od 150 €

Popis

Kinderkraft XMoov je moderný, cenovo dostupný kombinovaný kočík so sedadlom typu 2v1 - pokračovanie modelu Kinderkraft Moov, vylepšené pre rok 2020. Okrem vynoveného dizajnu s fresh farebnými odtieňmi v atraktívnej melange a so vzorovanými doplnkami prináša aj celkovú zmodernizovanú funkcionalitu, zvýšenú až 22kg nosnosť, ako aj striešku s pridaným slnečným šiltom.

Jednoduchým uvoľnením pásov sedaciu časť dokážeš prerobiť na hlbokú vaničku, ktorú využiteš pre bábätko od narodenia. V sedadlovom móde je XMoov sedák plne otočný, polohovateľné celkovým naklonením v troch polohách. Opierku nôh môžeš nastaviť individuálne. Pre zvýšenie pohodlia je sedadlo dodávané s mäkkou vložkou. V sete nájdeš aj pláštenku, moskytiéru, nánožník a prebaľovaciu tašku - v 3v1 sete aj autosedačku Mink (možné je však tiež autosedačku známejších značiek zakúpiť samostatne).

Konštrukcia modelu XMoov je vyrobená z ocele. Pre hladšiu jazdu je kompletne odpružená a osadená veľkými, all-terrain nafukovacími kolesami. Výhodou kočíka je aj priestranný nákupný košík v spodnej časti.

Parametre

Typ
trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
14
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
1 116 × 62 × 91
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
75 × 62 × 42
Pôvod značky
Poľsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
22
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 24
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík