Ktorý kočík 2v1 je dobrý?

Zodpovedané
28. nov 2023

Aho,

chcela by som niečo, kde nie je samostatná hlboká časť a športová. Chcem niečo, kde sa z hlbokej spraví zopnutím športová. Plus má vajíčko.

Niečo na spôsob Kinderkraft XMoov, kde sú za mňa veľkou výhodou aj veľké nafukovacie kolesá. Športový kočík máme po staršej dcérke, takže takýto kombinovaný nečakám, že vydrží.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

najčastejšie v poradni odporúčam tieto kočíky so sedadlo typu 2v1. Aby som sa vyhla opakovaniu, tak Ti sem pripínam moje nedávne odpovede:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally