Mamas&Papas Mylo je high-endový kočík jedinečného dizajnu. Navrhla ho dcéra zakladateľov značky. Vyšiel v roku 2011. Púta netradičným tvarom konštrukcie spolu s ergonomicky tvarovaným športovým sedadlom. Pri výbere kočíka si môžeš vybrať predpripravený set, ale vieš si farebnú kombináciu aj vyskladať. Mäkko odpružené kolesá sú jednoducho ovládateľné na lepšom i horšom mestskom teréne. Na full-size kočík je Mylo relatívne kompaktný po zložení.

Široká hlboká vanička je netypicky pre značku aj polohovateľná. Nánožník vaničky pripneš praktickými tichými magnetkami. Športové sedadlo môžeš otočiť i polohovať až do ľahu. Dieťatko bude v pohodlí vďaka mimoriadnemu polstrovaniu. Pre tých najmenších má kočík vo výbave aj vymedzovací vankúšik. Strieška atypického tvaru sa dá predĺžiť, na spodnej časti nájdeš aj úchyt na zavesenie obľúbenej hračky. Obe nadstavby naklikneš na oválny úchyt v strede konštrukcie namiesto tradičného dvojitého ukotvenia po bokoch. Rovnakým systémom je známa aj značka Orbit Baby.

Na konštrukcii sa nachádza aj malý uzatvárateľný nákupný košík. Kapacitu obmedzeného úložného priestoru dokážeš zvýšiť dokúpiteľnou úložnou taškou, ktorú jednoducho pripojíš na konštrukciu. V ponuke je tiež množstvo dokúpiteľného príslušenstva. Za zmienku stojí aj doplnkový stojan na vaničku, využiteľnú tak aj na domáce prespávanie. Naň naklikneš aj športové sedadlo či autosedačku, čím vytvoríš verziu stoličky napr. na kŕmenie.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
12
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
110 × 60 × 117
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
75 × 60 × 50
Pôvod značky
Veľká Británia
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
22
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.