Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Muuvo Quick je moderný, prevažne mestský kombinovaný kočík minimalistického dizajnu a praktickej funkcionality. Konštrukcia je odľahčená a mimoriadne skladná, čo spolu so skladacou vaničkou a sedadlom zložiteľným na placku robí z Quick výborného spoločníka na prechádzky, nákupy i cestovanie. Uľahčuje to aj skladanie jednou rukou (OHS - One Hand System), ale tiež dobre prístupný nákupný košík.

Hlboká vanička je extra polstrovaná, a to aj z bokov. Ponúka dostatok priestoru, takže určite vydrží až dovtedy, kým nebude bábo vyžadovať viac výhľadu. Strieška vaničky je vybavená odopínateľným šiltom pripomínajúcim známu značku Stokke. Dá sa rozšíriť i odopnúť odvetrávací panel. Športový sedák je priemerne priestranný, taktiež vybavený predĺžiteľnou a odvetrávanou strieškou so šiltom. S prípadnými voliteľnými adaptérmi môžeš základnú dvojkombináciu rozšíriť o cestovný systém s autosedačkou.

K setu patrí aj zladená prebaľovacia taška, ktorú môžeš kompletne rozopnúť a rozložiť na podložku či závesný držiak na drobnosti napríklad do auta. Okrem nej získaš aj kompletnú základnú výbavu ako podložku s nazipsovateľným nánožníkom či pláštenku a moskytiéru sediace na obe nadstavby.

Parametre

Typ
dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
10,4
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
103 × 58 × 95
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
62,5 × 58 × 27
Pôvod značky
Poľsko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.