Neonato Puro je, ako názov napovedá, moderný kočík čistých línií. Jednoduchá konštrukcia s veľkými prednými i zadnými nafukovacími kolesami hravo zvládne aj nerovné chodníky či terén. Pre čo najhladšiu jazdu je tiež mäkko odpružená. Rám - výplet kolies je namiesto obvyklého plastu taktiež vyrobený zo zmesy hliníka pre čo najvyššiu odolnosť.

Korýtkové sedadlo môžeš na konštrukcii otáčať a v oboch smeroch nakloniť až do ležiacej polohy. Jeho výška, rovnako ako aj výška vaničky či autosedačky, sa dá regulovať v dvoch polohách. Na rovnaký rám, na ktorom je nazipsovaná textília sedadla, nazipsuješ aj textílie hlbokej vaničky Urban. Strieška je spoločná pre športové sedadlo i pre vaničku. Od roku 2017 nájdeš na strieške pridaný výklopný šilt, vylepšeným bol aj zvýšený zateplený nánožník vaničky a hladkosť otáčania predných kolies.

Puro sa obvykle predáva v dvojkombinácii s prebaľovacou taškou a voliteľnou autosedačkou. Na výber máš dokonca dva typy vaničiek - okrem známejšej priestrannej skladacej vaničky Urban je v ponuke aj novšia, samostatná pevná autovanička s polohovaním a vetraním v spodnej časti Solid. Puro si môžeš tiež od základu farebne nakonfigurovať podľa svojich predstáv - okrem farby poťahov striešky a poťahov základu sedadla a vaničky si môžeš zvoliť aj striebornú či čiernu farbu konštrukcie. Dokúpiť sa dá aj zateplený fusak do športovej časti. Pre rok 2018 vyšiel Puro aj v špeciálnych farebných edíciách kolekcie NeoPop.

Parametre

Typ
dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
11,5
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
106 × 61 × 94
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
92,5 × 61 × 38,5
Pôvod značky
Taliansko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
17
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.