Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nuna Mixx

Kde kúpim použitý za dobrú cenu?

1 inzerát v bazári
od 350 €

Popis

Nuna Mixx je pomerne ľahký full-size športiak či jeho kombinácia na Lkovej konštrukcii so špecificky zahnutou rúčkou. Prevedením pripomína obľúbený Joie Chrome. Konštrukciu možno zložiť aj s nasadeným sedadlom v oboch smeroch na pomerne ploché, kompaktné balenie. Hlboký nákupný košík je dobre prístupný a vďaka vyklopiteľnému predelu sa náklad v ňom dá jednoducho zorganizovať.

Mixx môžeš využívať aj v športovej verzii už od narodenia. Sedadlo sa totiž dá otáčať a polohovať do úplného ľahu. Pridaným bezpečnostným prvkom pre najmenších sú v opierke nôh integrované pripnuteľné bočnice, ktoré tak priestor sedadla po zdvihnutí opierky akoby uzatvoria. Čiastočne tak imitujú klasickú vaničku. Vďaka vysokej nosnosti zvládne sedadlo aj ťažšie dieťa. Strieška so slnečným šiltom a sieťovaným náhľadovým okienkom sa dá predĺžiť rozzipsovateľným panelom s pridaným bočným vetraním.

Vo výbave kočíka sú adaptéry, pomocou ktorých možnona konštrukciu pripojiť autosedačku. Od roku 2016 je v ponuke aj plnohodnotná hlboká vanička. Jej súčasťou je praktické vložné vrecko a obojstranný matrac. Veľkou výhodou je aj doplnkové tienidlo v strieške Dream Drape. Ku kočíku je dostupné aj množstvo doplnkového príslušenstva vrátane fusaku, držiaka na pohár či detského pultíku.
Viac informácií na oficiálnej stránke Nuna Mixx

Parametre

Značka
Nuna
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
12,2
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
112,5 × 59,4 × 85
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
90,9 × 59,4 × 40,6
Pôvod značky
Holandsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
22
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.