Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Peg-Pérego Book Plus Elite

Popis

Peg-Pérego Book Plus Elite je modulárny systém kočíka - set nadstávb Elite v kombinácii s konštrukciou Book Plus. Prívlastok kombinácie vychádza z názvu hlbokej vaničky a štýlu prevedenia poťahov, ktorý nájdeš na všetkých nadstavbách. Navetta Elite je elegantná autovanička použiteľná namiesto autosedačky kategórie 0+. Okrem nej je Book Plus v ponuke aj v modulárnych systémoch Pop Up so skladacou vaničkou Navetta Pop Up a XL s obľúbenou autovaničkou Navetta XL.

Hliníková konštrukcia s tvarovanou rúčkou je odľahčená a vďaka odpruženým kolesám s dvanástim guličkovým ložiskami o 30 % menej náročná na tlačenie oproti porovnateľným kočíkom. Zložiť ju dokážeš aj jednou rukou spôsobom “na knihu”, a to aj s nasadeným sedadlom. Podľa typu skladania je kočík aj pomenovaný. Prednosťou je aj obrovský nákupný košík, ktorý sa dá vzadu sklopiť pre lepší prístup (easy load system).

Ku kombinácii Peg-Pérego Book Plus Elite patria aj elegantné “haute couture” poťahy v denimovej, melange, alebo dizajnovej Manri kolekcii. Športové sedadlo Pop Up môžeš polohovať až do ľahu vrátane opierky nôh. Kratšia strieška s úchytom na hračku sa dá predĺžiť ďalším dielom, ale tiež použiť vo forme štítu proti slnku. Peg-Pérego Book Plus Elite je v modulárnom systéme dostupný len v trojkombinácii, jednotlivé súčasti kočíka sa však dajú zakúpiť aj samostatne.

Parametre

Typ
trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
10,8
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
106 × 59 × 94
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
85 × 59 × 39
Pôvod značky
Taliansko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre