Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Stokke Scoot V3

Kde kúpim použitý?

2 inzeráty v bazári
od 170 €

Popis

Stokke Scoot V3 je tretia generácia dizajnového mestského kočíka s pomerne robustnou konštrukciou s veľkým nákupným košíkom, no zároveň kompaktným skladaním. Od predchádzajúcej V2 sa líši predĺžiteľnou XXL strieškou, ktorá sa ku základu - rámu a sedadlu dá dokúpiť aj osobitne, takže si môžeš farebnú kombináciu kočíka tiež vyskladať. Novým je tiež presunutie výroby z Číny do Holandska pre lepšiu kontrolu kvality.

Scoot je jediný model značky s hlavným nekorýtkovým sedadlom, ktoré sa tiež dá zložiť. Originálny sedák je ergonomicky tvarovaný a na konštrukcii umiestnený vyššie. Môžeš ho nasadiť v oboch smeroch a rozopnutím popruhov sklopiť do poloľahu či úplného ľahu vhodného od narodenia. Vetracie otvory v sklopenej polohe umožňujú komfortné používanie aj v teplých letných dňoch. Sedák nemá opierku nôh, k dispozícii však máš pre značku typický pultík na nohy nastaviteľný v protismere do jednej výšky, v smere jazdy do dvoch. Pre novorodencov sa sedadlo dá doplniť novorodeneckou vložkou či fusakotaškou Softbag. Dokúpením autosedačky a/alebo hlbokej vaničky sa dá z kočíka vytvoriť plnohodnotná kombinácia. Scoot si vieš prispôsobiť sadami poťahov, vymeniteľnými strieškami či dokúpením ďalšieho príslušenstva.

Parametre

Značka
Stokke
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
12,8
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
110 × 55 × 75
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
72 × 55 × 32
Pôvod značky
Nórsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Dobry den, neviete ci sa da ku kociku pripnut aj prebalovacia taska? Dakujem
Zdravím! Samostatné, napr. plastové úchyty nie sú integrované v rúčke, no bežnú prebaľovaciu tašku na neho pripneš bez problémov (napríklad jej bočnými popruhmi). Rúčka to bez problémov zvládne a kočík je stabilný, takže taška ho určite neprevráti. Nezavadzá ani pri chodení, takže smelo do toho!