Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Thule Urban Glide 1

Predaj ukončený 2017

Popis

Thule Urban Glide 1 je praktický a ľahký trojkolesový športový kočík vhodný pre svoje otočné, zaaretovateľné predné koleso ako na každodenné použitie, tak aj na ľahší beh či šport. Vyhral viacero ocenení vrátane Reddot Design Award z roku 2014. Kolesá sú nafukovacie a v zadnej časti mäkko odpružené pre hladkú jazdu každým terénom. Kočík dokážeš zložiť jednou rukou, po zložení ho môžeš uzamknúť manuálnym zámkom proti rozloženiu.

Neotočné sedadlo je nesmierne priestranné, a aj vďaka vysokej nosnosti zvládne aj staršie dieťa. Chrbtovú opierku možno polohovať do hlbokého, aj keď stále mierne nakloneného ľahu. Opierka nôh sa zdvihnúť nedá. Praktickým detailom sú aj vnútorné vrecká sedadla na detský nápoj či maličkosť na jedenie, prípadne tiež samostatne dokúpiteľné pultíkové madlo. Pre použitie kočíka od narodenia je v ponuke hlboká vanička nasaditeľná pomocou adaptérov, prípadne tiež adaptéry na rôzne druhy autosedačiek. Všetko príslušenstvo ku kočíku je dostupné osobitne.

Parametre

Značka
Thule
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
10,5
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
102 × 65 × 105
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
87 × 53 × 35
Pôvod značky
Švédsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
34
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 48
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či Vám dieťa chcelo v ňom spinkať, keďže sa nedá prispôsobiť opierka na nohy. Plánujeme si ho kúpiť, ale toto vnímam ako negatívum. Ďakujem za odpoveď :)
Ahoj, nepolohovacia opierka nôh je určite do istej miery nevýhoda, ale u tohto modelu nie až taká zásadná. Riešenie sedáku a jeho prechodu do opierky na nohy je totiž také, že prechádza plynule a opierka na nohy je zošikmená. Nie je to pre dieťa tým pádom totálne neprirodzené v zmysle, akoby mu naozaj nohy len plandali v ničote, ale istá opora tam je. Okrem toho, na opierku nôh dočiahne až keď už bude trošku staršie, okolo roka a viac. A, ako som si všimla, si mamičky vedia pomôcť aj samy, ak to potrebujú, pretože samotná opierka sa dá manuálne zdvihnúť - polohovanie sa tak dá dorobiť, alebo sa dá pod opierku vložiť napr. bunda či taška, ktoré ju budú držať dvihnutú.