Aký je rozdiel medzi kočíkmi Thule Urban Glide 2 vyrobenými v rokoch 2021, 2022 a 2023?

Zodpovedané
29. jún 2023

Ahoj,

páči sa mi kočík Thule Urban Glide 2.

Aký je rozdiel medzi týmito kočíkmi vyrobenými v rokoch 2021, 2022 a 2023?

Ďakujem

Ahoj,

staršie modely spoznáš predovšetkým podľa modrých komponentov funkčných prvkov, ktoré boli nahradené šedou farbou.

V roku 2021 prebehlo vylepšenie uloženia predného kolesa, kedy umelá hmota bola nahradená kovovým ložiskom.

Dizajn farieb:

  • Od roku 2018 do 2020 sa vyrábali vo farbách čiernej, šedej, červenej a svetlomodrej.
  • V roku 2021 sa skončil predaj farieb červenej a svetlomodrej. Namiesto nich sú k dispozícii nové farby – tmavozelená (Cypress Green) a tmavomodrá (Majolica Blue). Čierna a šedá zostali bez zmeny.
  • Momentálne sa predáva vo farbách: Black, Grey Melange, Cypress Green na čiernej konštrukcii a Majolica Blue, Dark Shadow na striebornej konštrukcii.

Thule Urban Glide 2 vyšiel z Thule Urban Glide 1. Hlavným vylepšením je zmodernizovaný dizajn, zjednodušený otáčavý systém ručnej spomaľovacej brzdy, ktorý je vhodný ako pre pravákov, tak aj pre ľavákov. Pridaným je aj automatický zámok po zložení, predĺžiteľná strieška pevne uchytená k opierke, viac reflexných prvkov a nové doplnky – tyčové madlo, nový typ adaptérov na autosedačku alebo vylepšená pláštenka.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally