Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Nový tovar
Ulož - uložené 3×

Spoločenské sandálky

Dámske spoločenské sandálky, z, Suszi, madar. výroba, veľkosť 39, ciernej farby, na ramienku okolo nohy krásna mašlička so štrasovou ozdobou, nenosené, super stav, opatok vysoký 9 cm,
Cena 14 eur+pošta
Aktualizovaný pred 2 dňami
485 zobrazení od 24. aug 2015
16 €14 €
renicka21    Stará Ľubovňa
Moje číslo účtu: IBAN SK4309000000000532779780
Cenník poštovného.... https://www.posta.sk/subory/39903/cennik-vs-k-172019.pdf

Milé mamičky, babičky, ženičky...aj oteckovia

ďakujem, že ste nakukli do môjho bazárika. Ponúkam Vám v ňom vecičky pekné, zachovalé, často nové, nenosené, možno trošku pokrčené - lebo boli v úložných boxoch, ale vyprané a z nefajčiarskeho prostredia. Nezabudnime, že žiadna nosená vec už nie je nová.
V prípade záujmu veci premeriam, aj dodatočne viac nafotím, či zistím materiál z čoho sú vyrobené.
PÝTAJTE SA VEĽA-ODPOVIEM, aby nevznikli nedorozumenia. Snažím sa odpovedať čo najskôr, ale kedže som pracujúca mamina s 3 deťmi a manželka...nedá sa niekedy hneď odpovedať :)
Veci len predávam-nevymieňam ani neprijímam späť. Tovar posielam ihneď po pripísaní peniažkov na účet.
Ak si vyberiete viac vecí, zľava je istá :) príp. darček (vec navyše) alebo pošta zdarma. Oblečko posielam cez Slovenskú poštu, poštovné je podľa platného cenníka... www.posta.sk !
Balíky sa snažím odoslať hneď ako nabehne platba, no niekedy sa vyskytne situácia kedy sa to nedá...zavretá či obmedzená pošta, nestíham z práce na poštu....určite vtedy dám vediet :)

Posielam obyč. poštovným (na vlastnú zodpovednosť), príp. na požiadanie aj inak ( doporučený list, poistený list či balík ) . Zatial sa mi nič nestratilo.
NA DOBIERKU NEPOSIELAM A VYMIEŇAM LEN VEĽMI VÝNIMOČNE, VTEDY AK SA MI NIEČO HODÍ Z VÁŠHO BAZÁRIKA! Poprosím info o doručení, ak sa do 4-5 dní neozvete, považujem balíček za doručený. Ďakujem :)

Ďakujem a prajem príjemné nakupovanie :) Renča
Zobraz celé podmienky
Spoločenské sandálky, 39
Spoločenské sandálky, 39