Žilina    440     Profil používateľky
Dobrý deň,
platba za tovar či poštovné /v prípade darovania/ je vopred na účet, druhý spôsob nákupu je osobný odber v rámci mesta ZA. Na dobierku nezasielam.
K poštovnému pri nákupe účtujem balné 0,20e, pokiaľ nie je uvedené inak.
Tovar ponúkam i inde, preto sa treba vždy pri konkrétnej veci spýtať, či je ešte aktuálne v ponuke, môže sa stať, že som prehliadla vymazanie ponuky.
Poprosím si tiež premyslieť, ako chcete balíček zaslať, obyčajne je to len na riziko kupujúceho, nakoľko sa nedá zásielka sledovať, v tom prípade potom odporúčam skôr 1. triedu, s ňou mám dobré skúsenosti, ale je to vždy voľba kupujúceho. Uvítam, ak si cenu poštovného ujasníte v cenníku pošty http://cennik.posta.sk/ , pokiaľ budete potrebovať informáciu o hmotnosti balíka, rada po jeho príprave poskytnem info.
Poprosím uhradiť platbu do 3 kalend. dní /pokiaľ sa nedohodneme inak/, k platbe poprosím uviesť nick, aby som vedela, od koho je platba a tiež poprosím info, keď sa odošle platba. Pokiaľ nebudem informovaná o odoslaní platby, považujem platbu za neuskutočnenú, nemám ako vedieť, či sa platbu už uhradila.
Mám doma ešte množstvo vecí po našom dieťati, ak niečo zháňate, treba sa spýtať :)
Ďakujem a želám príjemné nakupovanie:) ♥
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát