Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Prešov    9     Profil používateľky
Ahojte!

Ponúkam férové jednanie, pravdivý opis stavu vecí i s prípadnými chybami, výšku cien prispôsobenú stavu vecí alebo skôr nižšiu než je jej reálna cena (samozrejme zohľadňujúca použitie u nosených vecí) aby som posunula ďalej veci ktoré my nepotrebujeme, k obojstrannej spokojnosti,ak máte o nejakú vec vážny záujem ale máte problém s jej cenou skúste sa ozvať možno to vyriešime dohodou :)

V bazáriku ešte toho moc nemám ponahadzované, postupne sa budem snažiť dopĺňať, skrine mi "praskajú vo švíkoch" hlavne čo sa detských vecí týka ( chlapček do 7r, dievčatko do 4r) preto ak nejaké druhy oblečenia zháňate a nevidíte v inzerátikoch skúste si o ne napísať a ak mám, doplním .

Poštovné ,podľa tarify slov. pošty a vášho výberu hradí kupujúci, obyčajne-na vlastnú zodpovednosť v prípade straty ( doposiaľ bez problémov ), doporučene- s dokladom o odoslaní a podacím číslom pre sledovanie zásielky, dobierka - len po uhradení ceny poštovného za dobierku predom.
Poštu mám dosť ďaleko preto odosielam len 1-2x týždenne, podám aktuálne info o čase odosielania, prípadne sa môžme dohodnúť podľa aktuálnych možností a okolností.

Platba po dohode, prevodom na účet: SK9183605207004205812609

Príjemné nakupovanie !!
Zobraz celé podmienky
brulinka: momentálne nemôžem odosielat asi 2 týždne, vec vám zatial kľudne rezervujem
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

55 inzerátov

Aktualizované