avatar
Prešov    14     Profil používateľky
Prešov    14     Profil používateľky
Zobraziť hodnotenia:
avatar
zuzana734
25. aug 2019
Super obchodík.. Odporúčame 👍
avatar
aluska2311
1. júl 2019
Absolútna nespokojnosť!!!v inzeráte bolo uvedené, že nohavice sú ako nové a prišli staré, ošúchané, ozmolkovane nohavice s fľakom na kolene...po kontaktovani predávajúcej inzerát vymazala...žiaľ prišla som o 35 EUR...
avatar
maskojanka
17. apr 2019
Vrelo odporúčam.Maximálna spokojnosť a super predavajúca👍😘
avatar
steisid
3. mar 2019
Dakujem za super freddy ❤ tovar v perfektnom stave mila spolahliva predavajuca👍🌹❤ len odporucam 👍🌷
avatar
valeriatothova1
28. feb 2019
Super predávajúca, odporúčam veľmi 😉
avatar
liliana7
26. feb 2019
Predávajúcu odporúčam
avatar
szikra
23. feb 2019
Super nakup, odporucam!
avatar
miss_sunflower
21. feb 2019
poslala som peniaze a poprosila o rýchle doručenie, keďže som to potrebovala na termín... dostala som odpoveď, že to pani na ten termín nestíha poslať, ale ani po termíne mi nič neposlala a ani mi nevrátila peniaze, napriek tomu, že som ju o to opakovane požiadala. že teda buď tovar alebo peniaze. od 29.1 mi už ani neodpísala. neodporúčam, strašne neseriózny prístup
avatar
janikovaolga
24. máj 2018
Maminku odporúčam!!! Dakujem za krásne kratase! 🙂👍
avatar
xixixi588
22. máj 2018
👍
avatar
8adka8
27. apr 2018
Dakujem a rada odporucam ❤️
avatar
erikakov
20. apr 2018
Milá predávajúca, bezproblémový obchodík 👍
avatar
cilacik
7. apr 2018
Nahrdelnik mi prisiel v poriadku, ale pomaly sa tu stava zvykom, ze predavajuce si vypytaju vyssie postovne a potom nevratia rozdiel. Kupovala som nahrdelnik za 2 eura, chcela som vratit 0,30 centov - Keby som kupovala za 20 eur, nepoviem ani slovo. Slusne som poziadala o vratenie, ale odpovede som sa doteraz nedockala, ani prepacte, nevsimla som si, nic. Preto davam negativne hodnotenie - nie za tovar, ale pristup..
avatar
levova
15. mar 2018
odporúčam 🙂
avatar
matildam
17. feb 2018
Ďakujem a všetkým odporúčam 🙂
avatar
pidicek
3. feb 2018
Maximálna spokojnosť, bazárik len a len odporúčam 👍.
avatar
dettuus
14. dec 2017
😍👍
avatar
dianka3333
14. dec 2017
🙂
avatar
mirka_h
29. nov 2017
Maximálna spokojnosť, predávajúcu rada odporúčam a ďakujem ❤🌹🌷🌹❤
avatar
dianka3333
29. nov 2017
🙂
avatar
zsombor
24. nov 2017
Ďakujem za super šaty,obchodík prebehol na 1,ako predávajúcu odporúčam 🙂
avatar
dianka3333
24. nov 2017
🙂
avatar
severankasr
22. nov 2017
dakujem za obchodik, pekny tovar, informovanie, som spokojna.
avatar
dianka3333
22. nov 2017
🙂
avatar
mirkamirkaa
7. nov 2017
Predavajucu odporúčam. Ďakujem ešte raz
avatar
dianka3333
7. nov 2017
🙂
avatar
adka7755
6. nov 2017
Ďakujem za skvelý obchodík a mamičku odporúčam😉
avatar
dianka3333
6. nov 2017
🙂
avatar
denisooocka
26. okt 2017
Bluzka v top stave😉dakujem za obchodik😉
avatar
dianka3333
26. okt 2017
🙂
avatar
sulejmanka
26. okt 2017
❤ ❤ výborný obchod, určite odporúčam 🌹 🌷
avatar
dianka3333
26. okt 2017
🙂
avatar
mija_ja
26. okt 2017
Všetko prebehlo na 1, veľmi rada odporúčam a ďakujem 🙂
avatar
dianka3333
26. okt 2017
🙂
avatar
1kika2
25. okt 2017
100%spokojnost určite odporúčam ☺
avatar
dianka3333
25. okt 2017
🙂
avatar
pinakolka
22. okt 2017
Odporúčame všetko prebehlo ako malo. Spokojnosť😉
avatar
dianka3333
22. okt 2017
🙂
avatar
jankauhla
20. okt 2017
Ďakujem veľmi pekne, veľka spokojnosť s tovarom.
avatar
dianka3333
20. okt 2017
🙂
avatar
12345anna
19. okt 2017
Mamičku ako predavajucu vrelo odporúčam 😃
avatar
dianka3333
19. okt 2017
🙂
avatar
ulrika13
18. okt 2017
Skvelý,rýchly obchodík.Predávajúcu môžem len odporučiť.🙂
avatar
lea282
18. okt 2017
Úžasná predávajúca, úžasný tovar, dakujem krásne! 🙂 Maminku vrelo odporúčam! 🙂
avatar
dianka3333
18. okt 2017
🙂
avatar
henka8
15. okt 2017
vydarený obchodík, určite odporúčam 🙂
avatar
waikikiijuri
14. okt 2017
Dakujem velka spokojnost .top stav velky palec hore a mozu by t aj vsetky 4 co mam😂vsetko dobreee prajem😁
avatar
dianka3333
18. okt 2017
🙂
avatar
livusha
13. okt 2017
tovar pekný, rýchlo doručený ale nepáčilo sa mi že pani si zaúčtovala obyč. Poštovné za cenu doporučeného a ked som ju na to upozornila neodpísala a inzerát vymazala 😞 som z toho sklamaná lebo sa to tu na mk stáva pomaly zvykom 😞
avatar
lucia031181
6. okt 2017
Odporucam 🙂👍
avatar
lea282
5. okt 2017
Super predávajúca, krásny tovar...dakujem! 🙂 Maminku vrelo všetkým odporúčam! 🙂
avatar
wmeraw
5. okt 2017
Malibu odporúčam spokojná som
avatar
marioneta89
2. okt 2017
Ďakujem pekne,som spokojná,odporúčam 🙂
avatar
dasenkadasenka
30. sep 2017
Ďakujem ♥
avatar
dianka3333
30. sep 2017
Nemate zaco 🙂
avatar
marija12
28. sep 2017
Super obchod, skvela predavajuca Dakujem👍
avatar
lilina12
28. sep 2017
krásny tovar,milá a komunikatívna predávajúca - môžem ju len a len odporúčať
avatar
wikuska17
28. sep 2017
Dakujem za balicek, predavajucu odporucam ❤
avatar
evicka1717
27. sep 2017
Vdaka zavtovar!odporucam!
avatar
tina5959
20. sep 2017
Pekné veci za super cenu.Vďaka.
avatar
lemel
14. sep 2017
Ďakujem za obchodik a odporucam 🙂
avatar
fannika
14. sep 2017
Predavajucu odporucam.
avatar
michaela1209
14. sep 2017
Odporúčam!!!100% spokojnosť!!!🙂😉
avatar
dianka3333
14. sep 2017
Ďakujem krasne 🙂
avatar
marionet121
11. sep 2017
Vrelo odporúčam ďalej max.spokojnosť ⚘⚘😉😉
avatar
dianka3333
12. sep 2017
Ďakujem 🙂
avatar
bernibaby
11. sep 2017
Milá maminka, vecičky v top stave za super cenu. Môžem len a len odporúčat 🙂😉😎👏👍
avatar
dianka3333
11. sep 2017
Dakujem krasne 🙂
avatar
patulik6996
11. sep 2017
Ďakujem krásne. Som maximalne spokojná. Veci čisté,voňavé milý prístup. Veľmi pekne ďakujem
avatar
dianka3333
11. sep 2017
Dakujem 🙂 som rada ze sa veci pacia 🙂