Martin    76     Profil používateľky
Milé dámy, vitajte 😉🎉

Ceny vecičiek sú bez poštovného, pokiaľ v inzeráte nie je uvedené inak.

Odosielam po pripísaní peňazí na účet. Tovar nerezervujem. Na platbu čakám 24 hodín, po zaslaní ibanu, potom posúvam ďalšej záujemkyni.

Šijem aj do O´bag, píšte mi správu, rada poradím :-)

K mojej ponuke : stav vecičiek je opísaný v inzeráte, prípadné chybičky sú odfotené. V prípade záujmu ma kontaktujte, rada odpoviem na Vaše otázky. Pýtajte sa, lebo tovar späť neberiem.

Nemám záujem o výmenu. Tovar nerezervujem. Pokiaľ v inzeráte nie je uvedené inak, cena poštovného nie je zahrnutá v cene tovaru.
Veci do 10 eur a detské vecičky nepremeriavam, myslím, že sa dá ľahko orientovať podľa uvedenej veľkosti. Tovar zasielam doporučenou poštou podľa taríf SP hneď po obdržaní platby na môj účet. Obyčajnou poštou zasielam na zodpovednosť kupujúcej.

Nerozhodným mamičkám, čo majú milión otázok, chcú premerať a žiadajú zľavy a nakoniec ani nenapíšu, či tovar berú, pridávam negatívne hodnotenie, lebo ma iba oberajú o čas.

Príjemný nákup.
Zobraz celé podmienky
dolka899: INZERATY SU AKTUALNE. Slovenska posta Do 100g 1,10€ /doporučene 2€, do 500g 1,40€ /2,30€ doporučene. Packeta 3,30€. Tovar nerezervujem.
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

166 inzerátov

Aktualizované