Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Kysucké Nové Mesto    1     Profil používateľky
Kysucké Nové Mesto    1     Profil používateľky
Milé mamičky aj nemamičky,
ďakujem, že ste nahliadli do môjho bazáriku. Predávam veci po mojich dvoch dcérkach, prípadne po mne. Pretože toho máme veľa, nestíhame všetko nosiť - niektoré veci sú nové, alebo takmer vôbec nenosené. Odpovedajte prosím len na inzerát s tovarom, o ktorý máte skutočný záujem. Akceptujte prosím moje ceny!!!. V opačnom prípade ma neoslovujte. Som pracujúca, plne vyťažená matka dvoch detí a nemám čas a ani dôvod sa naťahovať a dohadovať o ceny. Vecičky dávam z môjho pohľadu ... samozrejme vždy s ohľadom na ich stav, kvalitu.... za veľmi priaznivé ceny.
Ponúkané veci a ich stav sa snažím čo najlepšie opísať, na prípadné ďalšie dotazy rada odpoviem. Ak potrebujete rozmery, nemám problém premerat. Zakúpený tovar neberiem späť.

!!!POŠTOVNÉ!!!
....... určí sa podľa tarifov pošty. Pokiaľ kupujete viac vecí naraz, samozrejme pošlem v jednom balíku...poštovné potom záleží aj od váhy, o poštovnom prosím nezjednávajte - nezarábam na ňom, balíčky je treba aj do niečoho zabaliť, páskou zalepiť a odviezť na poštu - to všetko niečo stojí (z tohto dôvodu prirátavam 0,10 Eur balné), tovar posielam tak, aby som aj ja aj vy mali istotu, že dorazí do miesta určenia, teda doporučene. Na Vašu žiadosť je možné poslať ako poistenú zásielku, no potom je poštovné samozrejme vyššie. Ak chcete tovar poslať obyčajne, poštovné sa trochu zníži, ale za prípadné problémy (napr. strata, alebo iné) nenesiem zodpovednosť!!!

Nakoľko tovar ponúkam aj inde, môže sa stať (hoci stav priebežne sledujem) , že v čase, keď zareagujete na ponuku, nemusí byť už inzerát aktuálny. Vždy vám dám samozrejme vedieť.

Tovar zasielam až po pripísaní danej sumy
na účet.
Neposielam na dobierku.

Príjemné nakupovanie!!!!!
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
doxinka
12. okt 2021
Ďakujem za milý, rýchly a bezproblémový obchodík. Odporucam
natka25
12. okt 2021
Ďakujem za balíček, rýchle doručenie. Rada odporúčam 😊
horkacokolada
8. okt 2021
Milá predávajúca, pekný tovar, rýchle zaslanie, určite odporúčam a ďakujem 🙂
omamikova
20. aug 2021
Veľká spokojnosť