Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bratislava - Nové Mesto    22     Profil používateľky
Bratislava - Nové Mesto    22     Profil používateľky
Dobrý deň, pekne Vás vítam v mojom bazáriku. Veci premeriavam, len výnimočne !!!, nakoľko som veľmi vyťažená a nemám na to čas. Zväčša ponúkam známe značky, kde rozmery väčšinou poznáte. Uprednostňujem platbu na účet, lebo s dobierkou nemám dobrú skúsenosť a je okrem toho raz tak drahá. Osobný odber je možný, kľudne sa môžte u nás zastaviť a mrknúť čo máme. Väčšinou toho býva viac a a je z čoho vyberať. Keďže to s nakupovaním detských vecí dosť preháňam, niektoré veci sú takmer nenosené a ostatné v super stave, keďže sú striedané so 100 ďaľšími :-).Cena je uspôsobená stavu. Veci máme kvalitné , značkové. Kupované na Slovensku , v Rakúsku a Holandsku /tam máme krstných/. Poštovné udávam podľa Slovenskej pošty. Mám rada rýchle jednanie a jasné stanovisko zákazníčky či má alebo nemá záujem. S platbou som ochotná i počkať, pokiaľ však nejde len o zavádzanie. Pri odbere viacerých kusov dávam zľavu. Tak dúfam, že si niečo u Nás vyberiete a hlavne, že Vám to poslúži. Prajem pokojné vyberanie a ďakujem za Vašu návštevu v mojom bazáriku i za prípadný nákupík....
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
luciasmidova
17. feb 2021
Neodporucam. Matuci popis inzerátu, dostala som knihu,ktorú som si neobjednala, žiadna snaha o kompromis zo strany predávajúcej. Riešením podľa predavajucej bolo zaslanie chybnej knihy späť a zaslanie spravnej- výlučne na moje naklady. To znamena mnou tri krát zaplatené postovne kvôli nejasnemu popisu kníh v inzerate. Nepríjemná skúsenosť.
gagulda
17. feb 2021
Žiaľ práve kupujuca nepostupovala podľa môjho zadania inzerátu. Ja predavam, ja zadavam, mala postupovať podľa toho nie podľa svojej vlastnej postupnosti... Treba čítať zadania poriadne... Dala som jej na výber z možností vrátiť knihu, vrátim peniaze, alebo vratenie a zaslanie ďalšej knihy so zľavou 1,50€,čo je ústretový krok. Zaslala som knihy z poradia v zadaní inzerátu, z mojej strany chybu nevidím. Ak si chcela spraviť vlastnú postupnosť mala na to upozorniť... Ani po vyčislení sumy(ktorá bola nižšia ako za knihu, ktorú chcela) na to neupozornila... Poslala som, čo si zaplatila. Nemám dôvod neposielať iné.
martinkafe
5. feb 2021
Ďakujem za super obchodík,odporúčam 🙂👍👍👍🔝🔝🔝
lulinka81
3. feb 2021
Odporúčam, spoľahlivá a rychle jednanie. Ďakujem.
sutiakova
3. feb 2021
Mamičku ako predávajúcu odporúčam, príjemný obchodík, rýchle doručenie, knižočky ako nové. 🙂🙂🙂
stevo28071988
3. feb 2021
Zasielku už mám a som spokojný. Ďakujem.
cassidy
27. jan 2021
dakujem a odporucam🙂
domka027
27. jan 2021
Velmi mila pani.Rychla komunikacia, rychle jednanie.Odporučam všemi deseti 🙂
stevo28071988
7. jan 2021
Zasielku mám a som spokojný. Ďakujem.
gagulda
7. jan 2021
👍