Bratislava - Vrakuňa    89     Profil používateľky
Bratislava - Vrakuňa    89     Profil používateľky
Milé mamičky, budúce mamičky a ostatní užívatelia MK:-)
Farby na FOTO k inzerátom sú reálne, ak budete mať pochybnosti, radšej sa SPÝTAJTE.
Skrátená verzia Podmienok predaja (PP):
- nevymieňam,
- poštovné podľa cenníka sl.pošty http://cennik.posta.sk/
- platí sa vopred na účet,
- zásielku posielam až po nabehnutí peniažkov na môj účet,
- na otázky ohľadne vecí reagujem priebežne,
- hodnotenie dávam až po SPRÁVE O DORUČENÍ zásielky,
- poštovné grátis je obyčajné poštovné - 2.tr., neupozorňujem na to zvlášť.


PROSÍM, čítajte pozorne MOJE PODMIENKY PREDAJA (MPP):-)

Milé mamičky, budúce mamičky a ostatní užívatelia MK,

VEĽMI MA TEŠÍ, že ste navštívili môj bazárik. Na otázky, týkajúce sa mojej ponuky, rada odpoviem. Stav vecí uvádzam v popise a prikladám reálne foto - vecičky už neberiem späť a vy viete, čo kupujete:-), tak sa nebojte SPÝTAŤ na všetko, čo vás zaujíma.
POŠTOVNÉ platí kupujúca a rátam ho podľa cien v uvádzaných v Tarife Sl. pošty (http://cennik.posta.sk/). Podľa dohody s kupujúcou posielam aj bez podacieho lístka - "obyčajne" - 2.tr. alebo 1. tr., ale na jej VLASTNÚ ZODPOVEDNOSŤ, t.j. nenesiem riziko za nedoručenie, stratu a pod. Na dobierku posielam len výnimočne, na základe dobrých referencií. POŠTOVNÉ V CENE je obyčajné poštovné - 2.tr.
Vecičky predávam a NEVYMIEŇAM.
PLATBU uprednostňujem PREVODOM NA ÚČET a jeho číslo píšem do komunikácie k inzerátu. Do správy pre prijímateľa uveďte buď svoje meno, alebo názov tovaru. Zásielku posielam hneď po nabehnutí peniažkov na účet a o jej odoslaní vás budem informovať.
V prípade, že sa záujemkyňa o predaj po uplynutí dvoch dní od poslednej správy už neozve, ZRUŠÍM rezerváciu (ak bol tovar rezervovaný) alebo odstránim záujemcu.
Ak by som dodatočne pri balení vecičiek našla skrytú závadu, ktorú som si predtým nevšimla a nemám ju v popise a ovplyvnila by v značnej miere kvalitu ponúkaného tovaru (napr. popísaný je výborný stav, známky nosenia málo viditeľné a zistená vada by už bola "viditeľná"...), tak ZRUŠÍM OBCHOD a obratom zasielam peniaze späť, aj s mojím odôvodnením.
Prajem PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE a 100% spokojnosť, ktorú zohľadním v HODNOTENÍ - vždy sa poteším, keď ho dostanem, alebo dám :-) ...či už ako PREDÁVAJÚCA alebo KUPUJÚCA:-)
*Ď A K U J E M* a želám *PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE*, Ivet.
Zobraz celé podmienky
ivett1: Lyžiarske bundy a nohavice
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

115 inzerátov

Aktualizované