Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Sedlice (okres Prešov)    6     Profil používateľky
Sedlice (okres Prešov)    6     Profil používateľky
💁📢 Vitajte 🙂 Prosím prečítajte si PODMIENKY predaja!Prajem Vám príjemné nakupovanie, prezeranie ☺👀..minimálna hodnota čistého nákupu je 2€..ak si vyberiete napr. tričko za 0,50€ a nič viac, tak sa nehnevajte ale kôli tomu nebudem míňať ani benzín na poštu, lepiace pásky a podobne..opakujem min.2€ nákup, v ktorom ešte nie je zarátané poštovné.

VECI NA PREDAJ V MOJOM BAZÁRIKU :
Veci, ktoré predávam sú väčšinou nosené(môže sa vyskytnúť niekde fliačik,žmolky,pranie), používané, niektoré viac, niektoré menej, niektoré na donosenie, aj v top stave, ktoré sme nestihli vynosiť, prípadne niečo aj nové na čo sme v skrini zabudli a nestihli vynosiť.
Oblečenie skladujem v mechoch, vopred sa ospravedlňujem ak niektoré vecičky sú pokrčené, predpokladám však, že každá z vás, keď tu nakupuje si vecičky potom doma operie, ožehlí ( ja tak isto nakupujem občas aj veci z MK, vždy si pred používaním operiem). Inzerát je aktuálny pokiaľ nie je pozastavený, zmazaný. Ak je v danom inzeráte, kde je viac vecí napísané predám všetko spolu, t.j. predám len všetko spolu, nežiadajte ma len o konkrétnu 1 vec z toho inzerátu. Ak by som to chcela predať zvlášť, tak by som to mala napísané predám aj zvlášť.

Za záväznú objednávku považujem ak Vám napíšem č.účtu a vy mi napíšete adresu, vtedy aj inzerát pozastavím a čakám za platbou. Tovar posielam až keď mi prídu od Vás peniažky 💶 na účet, nikdy nie skôr. Na platbu čakám max. 3 dni, inak inzerát znova dávam aktívny a posuniem ďalšiemu záujemcovi.

NA DOBIERKU NEPOSIELAM - ale poradím Vám, ak nemáte vlastný účet tak môžte vypísať šek, pôjdete na poštu a pošta urobí prevod peňazí za Vás ( na šek napíšete svoju a moju adresu a celkovú sumu za nákup s poštovným). Takže takto sa to dá poriešiť ak nemáte účet ...
Obyčajné poštovné na vlastné riziko, za stratu balíka ja nezodpovedám, poštovné je podľa tarif SP, ja posielam väčšinou obyčajne ( zatiaľ sa mi nestalo aby balík niekomu neprišiel) alebo doporučene alebo ako balík na poštu ✉ 📩. Na poštu aktuálne chodím 1x do týždňa alebo 1x za 2 týždne, väčšinou v stredu ak mi platba príde do stredy rána.. ak neskôr, tak potom posielam až o týždeň v stredu. Poprosím Vás o trpezlivosť pre odoslanie balíka, ak mi napr. ochorie dcéra alebo mám iný vážny dôvod kedy sa nemôžem dostať na poštu, vždy Vás informujem ak sa niečo nečakané udeje. Ďakujem za pochopenie!
Na cenách sa viem ešte rozumne dohodnúť, hlavne pri väčšom odbere, (neplatí na veci, ktoré su zľavnené, pri niektorých prípadoch viem ísť ešte pod cenu) potrebujem uvoľniť miesto v skriniach. Veci balím a posielam do toho čo mám po ruke (napr. použité plast.obálky, tašky, papier a podobne), balné si neúčtujem.

Som ochotná rezervovať veci 2 dni, inak posúvam ďalšiemu záujemcovi..Ak prejavíte o danú vec záujem a neozvete sa do 48 hodin(2dní)⏳⏰ či ju kúpite alebo nie, tak isto posúvam ďalšiemu záujemcovi, neplatia na mňa žiadne výhovorky, že som tu nebola, že som bola odcestovaná a podobne.. 2 dni je dosť dlhý čas na to, aby ste odpísali či kupujete danú vec alebo nie. Už som mala skúsenosť s jednou mamičkou, ktorá sa ozvala po týždni, samozrejme že danú vec som posunula inej záujemkyni. Takže čakám max.2 dni za odpoveďou, lebo niektoré ani nevedia odpísať či danú vec kupujú alebo nie. Pozerám aj na hodnotenia ☝️ak na Vašom profile sú len samé negatívne hodnotenia ani neodpisujem/nereagujem na správy.

Nebránim sa aj VÝMENE, ale nie za každú cenu. Len ak sa mi niečo hodí z Vašej ponuky a ceny pri výmene sú vyššie ako pri predaji, keďže predaj uprednostním pred výmenou..momentálne potrebujem tieto veci: oblečenie pre dcérku, veľ.116,122 bez poškodení.. obuv veľ.29,30,31 bez poškodení .. nejaká detská hračka pre 6.ročné dievča- napr.lego (aktuálne postavičku z lego friends MIA s ryšavými vlasmi), detské albi knihy hovoriace, hlavolamy alebo úlohy pre predškolákov, Barbie doplnky, atď..
...kávová moderná súprava s podšálkami 6 ks, maličké lyžičky na kávu- tie najmenšie!...stojan na servítky, stojan na kvetináče hlavne tie kovové alebo retro..biele, čierne,sivé poličky,.. biela skrinka na topánky/botník, biela komoda top stav ..fotorámčeky striebornej, sivej,čiernej (bielej)farby,... tanierová súprava vhodná aj do mikrovlnky-top stav, ...kvetináče väčšie, menšie, závesné.. -nepoškodené!
-zdravé rastlinky alebo odrezky rastlín ktoré mi chýbajú do mojej zbierky ( v zimných mesiacoch, keď sú mrazy len osobne, inokedy aj poštou prípadne zabalené tak aby počas prepravy nezamrzli)..
Môže byť aj alkohol nový neotvorený, darčekové tašky na alkohol a víno, dezerty, čokolády, kávy, drogéria, čističe, prací gél, aviváž ale pri väčšej výmene. Poprosím pri takejto výmene foto s dátumom spotreby.
...košíky do kúpelne 3 kusy v sivej farbe alebo čiernej s poklopom zvyknú predávať v KIK, hand- made výrobky pletené z papierových ruličiek, darčekové koše prázdne nepoškodené...handmade výrobky..alebo ponúknite niečo, ak by sa mi to hodilo tak som ochotná vymeniť s mamičkami, ktoré majú kladné hodnotenia..ak u Vás vidím aj negatívne hodnotenia alebo máte menej ako 20 hodnotení - počkám najprv za vaším balíkom a až tak odošlem ten môj ( po zlej skúsenosti už takto ).. ak sa mi nehodí čo ponúknete, tak potom len predaj z mojej strany je možný .. Výmena sa uskutoční z mojej strany len ak ma naozaj niečo zaujme z ponuky Vášho bazára. Ceny mám nízke, tak sa môžem rozhodnúť koľko čoho a začo s Vami vymením. Ak mám napr.v inzeráte tri kusy tak mením kus za kus alebo kde je napr. cena za tričko 1€ neznamená to že pri výmene z Vášho bazára si vyberiem niečo v hodnote 1€, cena v inzeráte je určená pre kupujúcich, pri výmene platí to ako sa dohodneme, čo za čo vymeníme.. Všetko pred odoslaním kontrolujem, tak neexistuje aby som nejaký výrazny fľak alebo podobné poškodenie prehliadla. Stať sa môže že som to prehliadla pri fotení ale pri odoslaní vždy kontrolujem a hneď upozorním. Poštovné pri výmene len doporučene alebo ako balík. Dobierka NIE! Ďakujem za pochopenie!

Komunikujem prostredníctvom správ len tu na MK,
pod daný inzerát o ktorý ste prejavili záujem - nie e-mail! Poprosím o slušnosť a milú komunikáciu a bude spokojnosť na oboch stranách. Taktiež čakám info o doručení balíčka 📬, ak sa neozvete do 4 prac.dní od odoslania tak mažem inzerát- považujem to za doručený balík..

⚠️VECI SPÄŤ NEBERIEM, peniaze nevraciam.
Preto sa pýtajte, pýtajte a pýtajte všetko čo Vás zaujíma, rada odpoviem, kde nie sú rozmery tak všetko premeriam, pofotím bližšie aj viac fotiek, atď..takže radšej sa 100x opýtať ako potom mi písať zlé hodnotenia, pripomínam JE TO BAZÁR, nové veci si kupujte v obchode alebo s označením NOVÉ.., nie vždy sa mi podarí danú vec dokonale a perfektne pofotiť. Pozrite si všetky foto v inzeráte, otvorte a priblížte si ak si niečím nie ste istý, hlavne kde je napísané "nosené" stav je nafotený na foto. Občas pošlem nejaký darček, buď nejaké veci/topánky na donosenie, opravenie a možno vyhodenie (záleží od náročnosti mamičky..možno to niektoré poteší a využijú to a možno nepoteší a vyhodia..100 ľudí = 100 chutí 😉) nepíšte mi, že ja som to nechcela alebo načo som to poslala..chcete to- necháte si to, nechcete to- vyhodíte to..Veci ktoré darujem k objednávke ( na požiadanie) - t.j. jeden celý nákup = jedna vec/veci v jednom inzeráte na darovanie. Keď je napísaná v inzeráte k darovanej veci aj cena minimálneho nákupu, t.j. čistý nákup bez poštovného. (Napr. darujem k nákupu nad 5€ - znamená nákup v ktorom ešte nie je započítané poštovné- čiže ČISTÝ NÁKUP )
Niektoré veci pri nákupe nad 5€ viem po dohode priniesť osobne, keď mám cestu do Prešova, Kysaku. Stačí len napísať a dohodnúť sa 😉 posielam len v rámci SR.
Ďakujem za pochopenie a prečítanie si mojich podmienok.

Vždy sa poteším aj milému hodnoteniu, ja tak isto pri vzájomnej spokojnosti poteším hodnotením Vás ☺

Pekný deň/večer ❤😉🍀👨‍👩‍👧
Zobraz celé podmienky
jojka18: MINIMÁLNA HODNOTA ČISTÉHO NÁKUPU 2e, aj VÝMENA, DOBIERKA NIE, BALÍKY POSIELAM V STREDU.
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

365 inzerátov

Aktualizované