Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Sedlice (okres Prešov)    1     Profil používateľky
Sedlice (okres Prešov)    1     Profil používateľky
💁📢
Milé nakupujúce, som rada,že ste ku mne zavítali,
prajem príjemné nakupovanie, prezeranie ☺👀

VECI NA PREDAJ V MOJOM BAZÁRIKU :
Veci, ktoré predávam sú nosené, používané..postupne ako dcérka rastie, pridávam na bazárik na predaj vecičky, ktoré už nepotrebuje..Predávam aj veci a oblečenie moje a manželove.👚👗👜👡
Ponúkam oblečenie nosené - niektoré viac, niektoré menej, niektoré na donosenie, aj v top stave, ktoré sme nestihli vynosiť.
Oblečenie skladujem v mechoch, všetko bolo pred odložením opraté, vopred sa ospravedlňujem ak niektoré vecičky sú pokrčené, predpokladám však, že každá z vás, keď tu nakupuje si vecičky potom doma operie, ožehlí ( ja tak isto nakupujem občas aj veci z MK, vždy si pred používaním operiem) nakoľko ich nemám kde skladovať tak sú pekne zabalené v mechoch, doma v skriniach 🏡 . Inzerát je aktuálny pokiaľ nie je pozastavený, zmazaný.

Tovar posielam až keď mi prídu od Vás peniažky 💶 na účet, nikdy nie skôr. Na platbu čakám max. 3 dni, inak inzerát znova dávam aktívny a posuniem ďalšiemu záujemcovi. Na DOBIERKU neposielam. Obyčajné poštovné na vlastné riziko, za stratu balíka ja nezodpovedám, poštovné je podľa tarif SP, ja posielam väčšinou obyčajne ( zatiaľ sa mi nestalo aby balík niekomu neprišiel) alebo doporučene alebo ako balík na poštu ✉ 📩. Na poštu aktuálne chodím 1x do týždňa. Na cenách sa viem ešte rozumne dohodnúť, hlavne pri väčšom odbere, (neplatí na veci, ktoré su zľavnené, pri niektorých prípadoch viem ísť ešte pod cenu) potrebujem uvoľniť miesto v skriniach. Veci balím a posielam do toho čo mám po ruke (napr. použité plast.obálky, tašky, papier a podobne), balné si neúčtujem.

Som ochotná rezervovať veci 2 dni, inak posúvam ďalšiemu záujemcovi..Ak prejavíte o danú vec záujem a neozvete sa do 48 hodin(2dní)⏳⏰ či ju kúpite alebo nie, tak isto posúvam ďalšiemu záujemcovi....NEVYMIEŇAM..poprosím o slušnosť a milú komunikáciu a bude spokojnosť na oboch stranách. Poprosím info o doručení balíčka 📬, ak sa neozvete do 4 prac.dní od odoslania mažem inzerát- považujem to za doručený balík..VECI SPÄŤ NEBERIEM ! Preto sa pýtajte, pýtajte a pýtajte všetko čo Vás zaujíma, rada odpoviem, premeriam, pofotím bližšie viac fotiek, detaily atď..takže radšej sa 100x opýtať ako potom mi písať zlé hodnotenia, pripomínam je to bazár, nie vždy sa mi podarí danú vec dokonale a perfektne pofotiť. Občas pošlem nejaký darček, buď nejaké veci/topánky na donosenie, opravenie a možno vyhodenie (záleží od náročnosti mamičky..možno to niektoré poteší a využijú to a možno nepoteší a vyhodia..100 ľudí = 100 chutí 😉) Veci ktoré darujem k objednávke ( na požiadanie) - t.j. jeden nákup = jedna vec/veci v jednom inzeráte na darovanie. Keď je napísaná v inzeráte k darovanej veci aj cena minimálneho nákupu, t.j. čistý nákup bez poštovného. (Napr. darujem k nákupu nad 5€ - znamená nákup v ktorom ešte nie je započítané poštovné)
Niektoré veci pri nákupe nad 5 € viem po dohode, keď mám cestu do Prešova, Košíc alebo Kysaku doniesť. Stačí len napísať a dohodnúť sa 😉 posielam len v ramci SR.

Vždy sa poteším aj milému hodnoteniu, ja tak isto pri vzájomnej spokojnosti poteším hodnotením Vás ☺Pekný deň/večer ❤😉🍀👨‍👩‍👧
Zobraz celé podmienky
jojka18: od predajcu: Niektoré veci pri nákupe nad 5€ viem po dohode cestou doviezť do Košíc alebo Prešova 😉 stačí len napísať
Zobraziť hodnotenia:
ireniailoveu
21. sep 2020
Maximálna spokojnosť. Môžem len odporúčať 🤗🤩🤗🤩🤗🤩
jojka18
21. sep 2020
Ďakujem, nech sa dcérke mikinky dobre nosia 🙂❤
sintia99
16. sep 2020
Veľká spokojnosť!!! Vrelo odporúčam 🙂
jojka18
17. sep 2020
Dakujem, nech topanocky posluzia 🙂❤
vera0123
27. aug 2020
💯 %spokojnost s tovarom, krásny, novy odporucam
jojka18
27. aug 2020
Ďakujem, nech sa papučky dobre nosia 🙂❤
melili84
25. aug 2020
Predavajucu odporucam! 🙂
jojka18
25. aug 2020
Ďakujem, nech sa vesta dobre nosí 🙂❤
poohie
22. aug 2020
s nakupom som maximalne spokojna, predavajucu urcite odporucam!
jojka18
22. aug 2020
Ďakujem krásne, nech veci poslúžia ❤
pitufinaaa
18. aug 2020
Maminku odporúčam, ďakujem pekne
jojka18
18. aug 2020
Ďakujem, nech vám šatôčky poslúžia a poparádia princeznú 🙂❤
diana2103
14. aug 2020
Odporúčam 👍😊
jojka18
14. aug 2020
Ďakujem, nech kroksy poslúžia 🙂
elean
6. aug 2020
Rýchly, bezproblémový obchodík. Info o odoslaní. Bundička vo vynikajúcom stave. Odporúčam 🙂
jojka18
6. aug 2020
Ďakujem, nech dobre poslúži 🙂❤