Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Veľká Lomnica (okres Kežmarok)    326     Profil používateľky
Veľká Lomnica (okres Kežmarok)    326     Profil používateľky
Milé mamičky, nemamičky i ostatné kupujúce! Teší ma, že ste nazreli do môjho bazárika. Predávané veci sa snažím čo najdetailnejšie nafotiť a popísať, ak majú nejakú vadu, upozorním na ňu v popise, preto tovar späť neberiem.
Pýtajte sa ak vás niečo zaujíma, aby sme predišli nedorozumeniam alebo akejkoľvek nespokojnosti.
Veci dodatočne nepremeriavam, rozmery a veľkosti sa snažím vždy uviesť v inzeráte, pokiaľ veľkosť nesedí, upozorním na to a pridám mnou namerané hodnoty. Popri práci a deťoch naozaj nemám čas na premeriavanie detailov a pridávanie ďalších fotografií na základe vašich požiadaviek, preto to prosím nevnímajte ako neochotu, ak toto odmietnem.
Tovar zasielam na základe platby vopred na účet, ktorého formát v tvare IBAN je SK47 0200 0000 0029 0915 3358 (VÚB). Pri priamom vklade na účet prosím pripočítať si k sume 0,45eura - poplatok banke za hotovostnú transakciu. Uvedené ceny sú bez poštovného, to účtujem podľa platných taríf SP, balné si neúčtujem, na dobierku po zlej skúsenosti neposielam. Na poštu chodím raz týždenne podľa toho, ako mi to vychádza, prosím rešpektujte to.
Ak ste boli s nákupom u mňa spokojní, hodnotenie od Vás ma poteší, rovnako aj ja rada pridám hodnotenie Vám :-)

Tak prajem príjemné prezeranie a vyberanie!🙂
Karin
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
barbie77
25. aug 2021
Urcite maminku odporucam, 100% spokojnost.
michala97
10. aug 2021
Ďakujeme veľmi pekne a určite odporúčame 🙂
orbittka
30. júl 2021
Super 😊