Skalica    10     Profil používateľky
Skalica    10     Profil používateľky
Mile mamičky, potrebujem čím skor vypratat vsetky veci a je mi luto ich vyhodit, preto ak budete mať záujem o viac vecičiek veľmi rada Vám ich dám bez poštovného alebo sa dohodneme inak, ja budem len rada ak niekomu inému poslúžia :) Momentálne už som viac zaneprázdnená tak sa ospravedlňujem ak neodpoviem na správu hneď, budem sa snažiť čím skorej.

Taktiež Vám chcem poďakovať, že ste navštívili môj bazár, určite pozrite aj na iné vecičky, postupne pridávam ďalšie, preto dúfam, že Vám niečo padne do oka. :) Veci sú len po jednom dieťati alebo po mne, ak majú nejakú chybu, tak ju popíšem alebo vyfotím. Ak Vás niečo zaujme, kludne sa pýtajte a pošlem viac info o veciach (rozmery,materiál, prip. pošlem ďalšie foto). Veľa vecičiek mám taktiež ako balík, ale kludne si ich môžete zobrať aj samostatne, alebo si vyskladať vlastný balíček. Väčšinou veci nevymieňam, potrebujem len vypratať tie staré. Pri odbere viac vecí je možná zľava, veľmi rada dám lepšiu cenu za viac vecičiek - inak sú ceny myslím primerané. Ak nejake veci dlhší čas nepredám, väčšinou ich niekde darujem, tak sa ospravedlňujem vopred, ak zabudnem inzerát vymazať a píšem až dodatočne. Vecičky posielam až ďalší pracovný deň po prevedení peniažkov na môj účet ako listovú zásielku II. triedy (na vlastnú zodpovednosť), alebo prípadne podľa dohody, rada sa prispôsobím. Moje č. účtu je SK0475000000004015886789.
Poprosim Vas, ak chcete vlozit peniaze na ucet, musite vlozit o 1€ VIAC, nakolko niektora banka si za vklad uctuje tuto ciastku, treba si to zistit aby sme predisli nedorozumeniam !!!
Na dobierku po zlých skúsenostiach radšej neposielam, ale vždy sa dá nejako dohodnúť :) Poštovné nie je zahrnuté v cene vecí ( platí podľa tarif SP). Ešte by som Vás rada poprosila, aby ste mi dali vedieť ak potrebujete podržať balíček, alebo nemáte záujem, aby som prípadne mohla posunúť ďalej. Ďakujem
Čo sa týka náramkov, rada sa pokúsim Vám vyrobiť podľa vášho želania akýkoľvek náramok, avšak výklad ku každému minerálu nerobím. Ak by ste mali akékoľvek otázky, kľudne mi napíšte. :)
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
katarinkanoemi
7. apr 2022
Rada odporucam 🙂