Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Veľké Blahovo (okres Dunajská Streda)    773     Profil používateľky
Veľké Blahovo (okres Dunajská Streda)    773     Profil používateľky
Ďakujem za záujem o vecičky z môjho bazárika. Budem sa snažiť byť stručná, no zároveň Vám chcem poskytnúť všetky informácie, čo, prečo a ako - zoradené podľa dôležitosti pre obe strany :-)

uprednostňujem a odporúčam poštu - DOPORUČENE . Je lepšie MAŤ DOKLAD AK SA TO STRATÍ a nájsť to ako o to prísť. (tiež je pre mňa príjemnejšie poslať Vám číslo balíčka a tým pádom dôkaz o tom, že som balíček odoslala)
ROZDIEL MEDZI OBYČAJNOU A DOPORUČENOU JE 0.50€ , preto porozmýšľajte či nie je lepšie zaplatiť o 0.50€ naviac a byť na istom.
OBYČAJNE POSIELAM LEN NA VLASTNÚ ZODPOVEDNOSŤ.


Na dobierku neposielam (zlé skúsenosti - neprevzaté zásielky) - tým pádom platím poštovné 2x tam aj späť, čo sú pre mňa zbytočné výdavky.

Všetky veci opisujem PRAVDIVO, upozorňujem na VŠETKY CHYBY, ktoré som na nich objavila. - Niekedy možno až príliž prehnane, ide mi o to, aby ste VEDELI ČO KUPUJETE a boli VŽDY SPOKOJNÉ. (samozrejme som tiež len človek a môže sa stať, že nechtiac niečo prehliadnem no treba KOMUNIKOVAŤ všetko sa dá vyriešiť). Všetky veci sa snažím premeriavať, no ak v inzeráte nie sú rozmery, alebo nejaké chýbajú kľudne premeriam.

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte ma kontaktovať buď poštou, či priamo v inzeráte :-)
Ak sa o rovnakú vec zaujíma viac záujemcov, uprednostňujem tú mamičku, ktorá prvá prejaví vážny záujem, poskytne adresu a uhradí platbu. (nie sme v manželstve, že sme si verné ide o predaj, kto prvý platí, prvý berie) - taktiež vychádzam so skúseností, kedy mi mamička blokovala istú vec a tým pádom som síce mala viac záujemcov, no pre "vernosť" sa vec nakoniec nepredala ani tej prvej, ktorá prosila o rezervačku...(nestalo sa to ani 1x ani 2x)

Otázky ako stav, rozmery a pod. neberiem ako rezerváciu tovaru. (samozrejme rada poskytnem všetky informácie)
Predávam aj na inej stránke, preto ak sa Vám niečo páči neváhajte a napíšte :-)

Budem rada za info, či balíček prišiel v poriadku a ako ste spokojné. (opäť opakujem ak sa niečo vyskytlo, čo som prehliadla KOMUNIKUJTE)

O výmenu nemám záujem - hlavne ak predávam niečo čo nám je už malé a Vy mi ponúkate ešte menšie vecičky. Samozrejme nikdy nehovor nikdy, možno sa nám niečo hodiť bude (napr. hračky či iné), no 99% výmena u mňa NIE. Ďakujem za pochopenie

Od 1.10. 2016 sa zvyšuje cena poštovného, preto ak ešte nie je v inzeráte upravená výška nového poštovného treba počítať s tým, že do správy pri nákupe Vám zašlem upravenú výšku poštovného.

Prípadné zľavy a akcie uvádzam do oznamu napr: (pošta grátis 3ks a viac, zľavnené vecičky, -10%, -20% víkendové akcie, 3+1grátis a pod..) , preto treba sledovať a môžte ušetriť ešte viac :-)

Pri 2 deťoch a rozbiehajúcej sa mini farme niekedy nestíham, preto poprosím o trpezlivosť. Bývame na dedine, kde má pošta kratšie otváracie hodiny, niekedy ohlásia, že pár dní je pošta zatvorená, preto posielam max 2x do týždňa buď u nás, alebo idem do mesta. Za pochopenie ďakujem a
želám príjemný nákup!
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

628 inzerátov

Aktualizované