PLUS    Veľké Blahovo (okres Dunajská Streda)    777     Profil používateľky
Veľké Blahovo (okres Dunajská Streda)    777     Profil používateľky
Ďakujem za záujem o vecičky z môjho bazárika. Budem sa snažiť byť stručná, no zároveň Vám chcem poskytnúť všetky informácie, čo, prečo a ako - zoradené podľa dôležitosti pre obe strany :-)

uprednostňujem a odporúčam poštu - DOPORUČENE . Je lepšie MAŤ DOKLAD AK SA TO STRATÍ a nájsť to ako o to prísť. (tiež je pre mňa príjemnejšie poslať Vám číslo balíčka a tým pádom dôkaz o tom, že som balíček odoslala)
ROZDIEL MEDZI OBYČAJNOU A DOPORUČENOU JE 0.90€ , preto porozmýšľajte či nie je lepšie zaplatiť o 0.90€ naviac a byť na istom.
OBYČAJNE POSIELAM LEN NA VLASTNÚ ZODPOVEDNOSŤ.

Všetky veci opisujem PRAVDIVO, upozorňujem na VŠETKY CHYBY, ktoré som na nich objavila. - Niekedy možno až príliž prehnane, ide mi o to, aby ste VEDELI ČO KUPUJETE a boli VŽDY SPOKOJNÉ. (samozrejme som tiež len človek a môže sa stať, že nechtiac niečo prehliadnem, urcite nie vsak schvalne! Všetky veci sa snažím premeriavať, no ak v inzeráte nie sú rozmery, alebo nejaké chýbajú kľudne premeriam ak mi to domaca situacia casovo dovoli. Mam 3deti, takze si viete predstavit...

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte ma kontaktovať.
Ak sa o rovnakú vec zaujíma viac záujemcov, uprednostňujem tú mamičku, ktorá prvá prejaví vážny záujem, poskytne adresu a uhradí platbu. (nie sme v manželstve, že sme si verné ide o predaj, kto prvý platí, prvý berie) - taktiež vychádzam so skúseností, kedy mi mamička blokovala istú vec a tým pádom som síce mala viac záujemcov, no pre "vernosť" sa vec nakoniec nepredala ani tej prvej, ktorá prosila o rezervačku...(nestalo sa to ani 1x ani 2x)

Otázky ako stav, rozmery a pod. neberiem ako rezerváciu tovaru. (samozrejme rada poskytnem všetky informácie)
Predávam aj na inej stránke, preto ak sa Vám niečo páči neváhajte a napíšte :-)

Budem rada za info, či balíček prišiel v poriadku a ako ste spokojné. (ak sa niečo vyskytlo, čo som prehliadla KOMUNIKUJTE vsetko sa da vyriesit)

O výmenu nemám záujem - hlavne ak predávam niečo čo nám je už malé a Vy mi ponúkate ešte menšie vecičky. Samozrejme nikdy nehovor nikdy, možno sa nám niečo hodiť bude (napr. hračky či iné), no 99% výmena u mňa NIE. Ďakujem za pochopenie

Od 1.10. 2016 sa zvyšuje cena poštovného, preto ak ešte nie je v inzeráte upravená výška nového poštovného treba počítať s tým, že do správy pri nákupe Vám zašlem upravenú výšku poštovného.

Prípadné zľavy a akcie uvádzam do oznamu napr: (pošta grátis 3ks a viac, zľavnené vecičky, -10%, -20% víkendové akcie, 3+1grátis a pod..) , preto treba sledovať a môžte ušetriť ešte viac :-)

Pri 3 deťoch a rozbiehajúcej sa mini farme niekedy nestíham, preto poprosím o trpezlivosť. Bývame na dedine, kde má pošta kratšie otváracie hodiny, niekedy ohlásia, že pár dní je pošta zatvorená, preto posielam max 2x do týždňa buď u nás, alebo idem do mesta. Za pochopenie ďakujem a
želám príjemný nákup!
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
kropka
6. jún 2022
Hodnotím mamičku na 1*
zuzka227
28. máj 2022
Predávajúcu mamičku odporúčam. Obchodík prebehol na 1*. Ďakujem. 🙂
ba_mi
27. máj 2022
Opět vše v naprostém pořádku, vřele doporučuji. Velká spokojenost
mafinka219
21. máj 2022
ODPORÚČAM 👍👍👍Ďakujem za obchodík na 1* 🤗max. spokojnost, krásny tovar. 🍀♥️
majuska16
23. apr 2022
Milá a spoľahlivá mamička, krásne tričká, rýchle dodanie👍 Rada odporúčam🌼
agika1955
20. apr 2022
Som velmi spokojna, vrelo odporucam