PLUS    Detva    34     Profil používateľky
Detva    34     Profil používateľky
Milé mamičky aj všetci ostatní, ktorí sem nakukli, ďakujem že si prezeráte moju ponuku.

Vždy je možné dohodnúť sa so mnou na cene. Kludne sa pýtajte. 😊 Za nízkymi cenami nehľadajte prosím nič zlé, veci chcem predať a tak sa usilujem dávať symbolické sumy.

Vždy sa usilujem vyjsť v ústrety a dohodnúť sa na cene. Kľudne si môžete vyskladať balíčky oblečenia a dohodneme sa na dobrej cene, aby ste boli spokojní. Odpoviem na všetky otázky týkajúce sa vecí,ktoré predávam. NEBERIEM VECI NASPAŤ!!! Každý sa može opýtať na všetko čo ho zaujíma. Nemám záujem o výmenu.

Uprednostňujem platbu na účet, ale posielam aj na dobierku registrovanym uzivatelom, ktorí majú pozitívne hodnotenia. Poštovné vždy počítam podľa tarifu Slovenskej pošty. Overujem si to na ich internetových stránkach v cenníku podľa hmotnosti zásielky, alebo priamo na pošte. Obvykle posielam doporučene,ale na vlastnú žiadosť z Vašej strany pošlem aj obyčajne. Riziko že sa zásielka stratí nesiete v tom prípade vy.

Vecičky sa mi doma hromadia a mám veľmi obmedzené úložné priestory, preto sa ich snažím predať. Keď sa mi ozvete že máte záujem a ja pošlem údaje k platbe a vy sa neozývate 3 dni a viac, beriem to tak, že ste si to rozmysleli. Keď sa potom ozve ďalší záujemca, tovar mu predám.
Príjemné nakupovanie! :-)
Zobraz celé podmienky
megie27: Posielam cez poštu aj cez zasielkovňu. 😉
Zobraziť hodnotenia:
mon_ia
19. sep 2023
S nákupom som veľmi spokojná, kniha je v perfektnom stave 🙂 veľmi milá a spoľahlivá predávajúca
adrikadt
13. sep 2023
Milá, ochotná mamina…radosť nakupovať 😉