Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Trenčín    254     Profil používateľky
Zdravím Vás krásne,

ďakujem za Váš záujem o tovar, ktorý ponúkam. PROSIM PISAT ALEBO VOLAT 0904909294..Na MK nechodim casto dakujem pekne.

Prečítajte si prosím nasledovné informácie pred uskutočnením Vášho nákupu.
✩ Na predaj ponúkam veci nové aj nosené. Snažím sa pripojiť čo možno najkvalitnejšie fotografie a informácie, aby som uľahčila Vaše rozhodovanie. Ak by Vám chýbala nejaká podstatná informácia (konkrétny rozmer, farba, zloženie materiálu), pýtajte sa. Predané veci neberiem späť, preto si, prosím, prezrite fotografie, zmerajte a porovnajte rozmery, kúpu si dobre premyslite. Ak nie je uvedené v inzeráte inak, veci nevymieňam. Rovnako nereagujem na správy tohto typu. Ďakujem za pochopenie.

✩ Tovar, o ktorý prejavíte záujem, Vám rezervujem na 2 dni – je to termín, do ktorého čakám na pripísanie platby na môj účet. Rada Vám vyjdem v ústrety - v prípade, keď prejavíte vážny záujem o tovar, vieme sa dohodnúť aj na iných, ako uvedených, podmienkach obchodu ( napr. neskorší termín platby, dlhší termín rezervácie,prípadne cena poštovného, dovoz zdarma atď..). PROSÍM, ak stratíte o tovar záujem, informujte ma o tejto skutočnosti. Ďakujem.

✩ Cena tovaru je uvedená bez poštovného. K cene tovaru vždy prirátajte cenu poštovného v zmysle taríf Slovenskej pošty. Štandardne posielam tovar 2.triedou ako doporučené zásielky. Ak máte záujem o zaslanie tovaru „Obyčajne“, nenesiem zodpovednosť za prípadné nedodanie tovaru z dôvodu straty zo strany pošty. O cene poštovného Vás budem informovať. UPOZORNENIE: Pri priamom vklade v banke, prosím navýšte sumu o poplatok, ktorý účtuje banka.

✩ Po pripísaní platby na účet, tovar posielam najbližší pracovný deň na Vami uvedenú korešpondenčnú adresu. Pre jednoduchšiu identifikáciu platby, uveďte do popisu platby svoje celé meno a Nick, ktorý používate na Koníkovi a skratku tovaru, ktorú nájdete pri obrázku – pre jednoduchšiu identifikáciu platby a priradenie správneho tovaru.

✩ Prosím Vás o zaslanie informácie o obdržaní zásielky. Pokiaľ sa mi do 7 pracovných dní neozvete mám za to, že Vám balíček dorazil a inzerát vymazávam.

✩ Poteší ma, ak si nájdete čas na udelenie hodnotenia. Budem rada, ak si v mojom bazári nájdete niečo, čo sa Vám bude hodiť.


Prajem Vám príjemné nakupovanie
Michala

Cislo uctu: 261 686 0606/1100
IBAN SK69 1100 0000 0026 1686 0606
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

7 inzerátov

Aktualizované