avatar
Stupava (okres Malacky)    4     Profil používateľky
Stupava (okres Malacky)    4     Profil používateľky
Posúvam ďalej málo nosené veci vo veľmi dobrom stave, ceny sú symbolické a preto pevné, rešpektujte to, prosím.
Poštovné - podľa taríf Slovenskej pošty. O výmenu tovaru nemám záujem.
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
avatar
vanessa170
1. dec 2021
Odporúčam
avatar
romani
30. nov 2021
Predávajúcu rada odporúčam, všetko prebehlo v poriadku, ďakujem za obchodík 👌😊
avatar
eviline
29. jún 2021
Dakujem, expresne dorucenie, odporucam!
avatar
tinkybinkyyyy
7. jún 2021
Ďakujem veľmi pekne 😊
avatar
medi88
13. dec 2017
Predavajucu urcite odporucam 😊😊😊
avatar
ivetakmotorkova
4. máj 2017
dakujem za krasnu vestu predavajucu odporucam vsetkymi desiatimi👍👍👍
avatar
elpidik
14. jan 2017
Mila, prijemna, ochotna, zodpovedna a ustretova mamicka 🙂 som spokojna, odporucam 🙂
avatar
majka2682
19. dec 2016
Dakujem za super saticky a mamicku odporucam na 100%
avatar
renava
19. dec 2016
Dakujem za hodnotenie, nech sa dcerke satky dobre nosia! 🙂
avatar
evka2810
4. nov 2016
Dobrý deň viem, že neskôr ale dakujeme za obchodik, balíček došiel v poriadku🙂
avatar
jajanr
20. sep 2016
dakujem za obchodik a mamičku len a len odporúúúčam 🙂🙂🙂🙂
avatar
renava
20. sep 2016
Dakujem, nech sa dobre nosi! ☺
avatar
zuzinabila
28. apr 2016
dakujeme ,tricko je super🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
avatar
renava
28. apr 2016
aj ja ďakujem 🙂
avatar
drahu
29. mar 2016
dakujem za obchodík 🙂 🙂 🙂
avatar
skorica8
21. mar 2016
Maminku vrelo odporucam. Dakujem. T
avatar
ernina
26. nov 2014
predávajúcu odporúčam na 100%,príjemná komunikácia,super stav,teším sa aj nabudúce 🙂
avatar
anez9
30. okt 2014
Maminku odporucam, rychly, bezprobemovy obchod, krasne veciciky. dakujem 🙂 🙂 🙂
avatar
monika2012
19. aug 2014
Perfektná predávajúca, stopercentná spokojnosť 🙂
avatar
zuzana57
31. júl 2014
dakujem za predaj, vyborna komunikacia, seriozny pristup, mamicku k obchodovaniu odporucam. 😉
avatar
renava
1. aug 2014
ďakujem za nákup a prajem príjemné čítanie! A samozrejme odporúčam! 🙂
avatar
elena3
2. júl 2014
Ďakujeme za krásne šaty a maminu určite odporúčam 🙂 😉 🙂
avatar
lienocka23
23. jún 2014
dakujeme za kratasky. mamicku ako predavajucu mozem len odporucit. super 😉
avatar
arasana
16. jún 2014
dakujeme 🙂 za pekné vecičky, 🙂 mamičku 🙂 jednoznačne odporúčam aj ostatným
avatar
janka91281
11. jún 2014
ďakujem krááásne za nádherné vecičky v zánovn 😃 😃 x-) om stave a za ústretovosť,mamičku doporučujem
avatar
rachaellk
8. jún 2014
Úžasne zlatá mamička x-) Moc ďakujeme za obchodík, veľmi sa tešíme x-)
avatar
mary86
26. máj 2014
Predávajúcu maminku jednoznačne odporúčam, som nadmieru spokojná 😉
avatar
jajabajaja
26. máj 2014
MAminku odporucam. Pekne knizocky, precizne zabalene 🙂). Dakujem a zelam vsetko dobre
avatar
danabel
19. máj 2014
Ďakujeme krásne za perfektnú knižku a tričko 🙂 🙂 🙂 za super cenu a rýchle doručenie, teším sa na ďalšie obchodíky 😉 majte sa krásne x-) x-)
avatar
margot
10. apr 2014
Super obchodíl, maminku odporúčam!! 😉 😉 😉
avatar
vegaa
7. mar 2014
Veľmi milá, spolahlivá a rýchla predávajúca, vrelo odporúčam a ešte raz ďakujem 🙂 🙂 🙂
avatar
hoody
13. feb 2014
Dakujeme velmi pekne, vsetko hodnotim na vybornu, mamicku odporucam 🙂
avatar
kathm
1. feb 2014
ďakujem za obchodík, odporúčam maminku 🙂
avatar
swojska
14. jan 2014
dakujem, super nakup, maminku odporucam 🙂
avatar
suzika6
10. dec 2013
Ďakujeme za roláčik, maminku odporúčam 🙂 🙂 🙂 obchodík na 1tku 🙂 🙂 🙂
avatar
02mimi12
27. nov 2013
Odporúčam, som spokojná a ďakujem 🙂
avatar
lussy666
9. nov 2010
dakujem pekne, supravka ako na fotke, mile jednanie🙂 nech sa dari🙂
avatar
renava
10. nov 2010
dakujem za obchodik! prijemna mamina, vsetko prebehlo tak ako malo 🙂
avatar
katka211
29. júl 2010
Dakujem super vecičky a super spolupráca, môžem len a len odporučiť. 🙂 🙂 🙂 🙂
avatar
renava
29. júl 2010
ďakujem aj ja ešte raz za rýchly a bezproblémový obchodík 🙂