Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Prešov    262     Profil používateľky
Vítajte, nájdete tu vecičky, ktoré boli buď používané, ale stále môžu niekomu poslúžiť alebo nové veci nikdy nepoužité resp. nevybalené, ktoré boli darčekmi, ale zle načasovanými. Samozrejme všetko je kúpené v obchode na Slovensku ... a samozrejme ak je náhodou na veciach nejaká chybička, tak na to upozorním kupujúceho textom a aj na fotografiách. Fotografie zachytávajú oblečenie aj z vnútornej strany preto, aby ste videli akým spôsobom je realizované šitie, farba textilu, potlač, podšívka, zatepľovanie a aplikácie atď. V prípade nosených vecí – oblečenia je tovar vypraný.
Z dôvodu, aby ste mali viac predstavu o veciach tak v textovej podobe budem udávať len strohé informácie o rozmeroch a výrobcoch, prípadne farbách a reálnom stave vecí. A radšej budem pripájať čo najviac fotografii s reálnym stavom vecičiek – lebo som zástancom toho, že je lepšie raz vidieť ako dva krát počuť, teda čítať.

Veci zakúpené u mňa neberiem späť, preto si premyslite dôkladne kúpu. A nenechávam veci ani skúšať doma alebo ich nosiť na niekam zadané miesto, lebo toto nie je kamenný obchod, ale bazárik a kto nerešpektuje moje bazárikové podmienky a ceny a aj napriek tomu ma bude atakovať písomne alebo v diskusiách bude nahlásený adminovi. Za pochopenie ďakujem ;-)

Ceny sú uvedené bez poštovného !
Ak nie je v inzeráte napísané, že je cena s poštovným - ceny sú konečné - mnohé mamičky žiadajú úľavu na poštovnom, ale je treba si uvedomiť, že poštovné hradíte pošte nie mne.

POŠTOVNÉ je stále podľa tarify Slovenskej pošty alebo väčšie veci, podľa tarify DPD.
Poštovné účtujem podľa taríf Slovenskej pošty, iba 1 a 2 triedou s dokladom v prípade straty, preto ceny uvádzam bez poštovného. Pozor - bez doporučenky posielam vecičky len na Vašu osobnú žiadosť a Vašu zodpovednosť !

Nevymieňam vecičky a keďže bazár je v podstate second hand, tak tovar neberiem naspäť, preto si pozorne prezrite fotografie, rozmery a čokoľvek Vás zaujíma tak mi napíšte.

Ak prejavíte záujem o nejakú vecičku na vyjadrenie počkám 48 hodín ... ale ak niekto prejaví záujem o kúpu skôr - hneď bude uprednostnený.
Tovar posielam po pripísaní peňazí na účet do 24hodín od prijatia platby – do poznámky pre príjemcu môžete uvádzať aj vaše meno a adresu.

Ďakujem
Prajem všetko dobre, krásny deň a príjemný nákup ...
... a ak budete mať chvíľku na hodnotenie, tak budem úprimne rada, lebo prípadne nedostatky, či sťažnosti sa pokúsim odstrániť
Katka
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

998 inzerátov

Aktualizované