Pezinok    6     Profil používateľky
Milé mamičky, milí oteckovia. Ďakujem za Váš čas, ktorý Ste strávili prezeraním mojich ponúk.
Dopredu sa ospravedlňujem, ak nereagujem hneď.
Väčšinou som na nete až večer/ platí to aj cez víkend/, tak Vás prosím o trpezlivosť, určite sa ozvem hneď ako budem môcť.
Ceny sú pevné, prosím nezjednávať!!!
Podmienky predaja :
-Rezerváciu držím 2 dni. Ak nenabehne platba alebo sa neozvete do 2 dní od Vami prejaveného záujmu o danú vec, ruším ju a posúvam tovar ďalšiemu záujemcovi resp. odstránim Vás ako záujemcu o danú vec.V prípade, že prejaví záujem o vec naraz viac ľudí, vec posielam prvému od koho nabehne platba.Inzerát pozastavujem v momente pripísania platby na účet. Inzeráty mám v ponuke aj na inom portály. Platí : kto prvý zaplatí, ten má tovar.
-veci sú nosené mojim dieťaťom, chlapčenské synovcami, dospelácke po mne a sestre, ak je niečo nové/ nenosené, uvediem v popise.
-veci sú opraté, ožehlené, obuv je umytá, vyčistená /podľa najlepších možností a schopností/. Ak je nejaký fliačik, kaz na šatstve uvediem v opise.Snažím sa veci popísať čo najdetailnejšie, ak sa niečo nezdá treba napísať. Fotím mobilom, tak aby ste si vedeli tovar priblížiť.Fotky odrážajú reálny stav vecí v akom sa nachádzajú.
-pytajte sa, pytajte sa, ....ak je vám niečo nejasné prípadne potrebujete viac informácií, pýtajte sa. Predídeme neskorším nezrovnalosťam.
-TOVAR/ VECI SPäŤ NEBERIEM !!!!! a NEMÁM ZÁUJEM O VÝMENU
-Prosím NEZJEDNÁVAŤ cenu tovaru !!!!
-cena je pevná. Ak je uvedené S POŠTOVNÝM /obyčajné/ je zohľadnené v cene. Ak nie, k cene tovaru sa pripočítava.
-platba PREDOM na môj účet, do poznámky uviesť : Vaše priezvisko+názov veci, ktorú kupujete
-poštovné hradí kupujúci, podľa taríf Slovenskej pošty. TOVAR NEPOSIELAM NA DOBIERKU !!!!!! Od 01.01.2021 je zmena v sadzobníku poštovného !!!!
Je možné poslať, ak si to nakupujúci žiada , zásielku ako obyčajný list 1. alebo 2. triedou. V TOMTO PRÍPADE SI ZODPOVEDÁ NAKUPUJÚCI ZA PRÍPADNÚ STRATU ZÁSIELKY !!!!! Nemám žiaden doklad z pošty.
-po nabehnutí peniažkov na môj účet /skontrolujem/, pošlem balíček/ zásielku. Z časových dôvodov posielam raz za týždeň - v piatok /otváracie hodiny na pošte sú dosť krátko,pracujem, školopovinné dieťa/. Ďakujem za porozumenie.
Budem rada ak po obdržaní zásielky /balíčka mi dáte spätnú väzbu o tom, že ste zásielku /balíček dostali. Rovnako uvítam Vaše ohodnotenie nákupu.
Prajem Vám príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
misa12345
23. máj 2022
Super tovar odporúčam každému a ďakujem 👍👍