Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Šortky, trištvrťáky
Použitý tovar

Biely overal

Predám dámsky overal vo veľkosti 36. Nosený minimálne. Bez poškodení.
Cena je 4,50€ + poštovné.
Aktualizovaný pred 5 dňami
27 zobrazení od 30. aug 2019
4,50 €
domcaclothing    Žarnovica
Dobrý deň. Veľmi ma teší, že ste zavítali do môjho bazárika a ešte o to viac, ak sa vám niečo zapáčilo. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom vecí,neváhajte ma kontaktovať. Rada vám odpoviem :) Rozhodla som sa vytriediť skriňu, možno aj preto u mňa nájdete rôzne veľkosti, keďže aj moja postava sa zmenila a ešte sa aj mení ;) Ak sa vám zdajú ceny vysoké a o určitú vec by ste mali záujem, na cenách sa s vami viem určite dohodnúť. Vo svojom bazáriku vám ponúkam skôr veci pre dospelých ako pre deti, ale nájdete tam určite niečo aj pre svoje ratolesti. Niektoré veci sú úplne nové, iné zase nosené, ale zachovalé a niektoré vhodné skôr na donosenie.
->Ako uvádzam aj vyššie, radšej sa opýtajte na čokoľvek - farba, veľkosť či rozmery... pretože u mňa zakúpený tovar späť neberiem.
->Čo sa týka platenia, uprednostňujem skôr platbu vopred na účet ako dobierku, keďže už viac krát som bola oklamaná. Poštovné určujem podľa taríf SP. Zároveň upozorňujem, že pri voľbe obyčajného poštovného je to na výlučnej zodpovednosti kupujúceho.
Zobraz celé podmienky
Biely overal, amisu,36
Biely overal, amisu,36