Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Tehotenstvo dojčenie > Oblečenie pre tehotné
Nový tovar

Pančuchy proti krčovým žilám pre tehulky

Ak Vám záleží na Vašom zdraví a nechcete sa vzdať atraktívneho vzhľadu a ni počas tehotenstva, vyberte si zoštíhľujúce pančuchy proti kŕčovým žilám s push-up efektom, ktoré perfektne sadnú a vytvarujú boky a celú líniu nôh. Nezabúdajte! Pančuchy sú bodkou na "i" dámskeho oblečenia.
1) Pančucháče proti kŕčovým žilám pre tehotné ženy, to je talianský výrobok firmy Orirose. Majú polo-jasnú elastickú priadzu na báze polyamidu a elastanu so zvýšenou odolnosťou proti pretrhnutiu.
2) Profilakticko- terapeutické pančuchové nohavice na kŕčové žily II.etapa tlaku 18/22 24/29 mm Hg hPa sú ideálne pre ľahké a ťažké žilové ochorenie nôh (kŕčové žily, zmeny v anamnéze hlbokej žilovej trombózy, dlhodobej práci v sede alebo v stoji). Pančuchy stimulujú obeh a tvar nohy po celej dĺžke. U žien s diagnózou kŕčových žíl sa odporúča použiť pančucháče kŕčové ráno ihneď potom, čo vstanú z postele a odstrániť ich tesne pred uložením sa do postele v noci.
3) Stupňovitý tlak zjednocuje a vyhladzuje nohy po celej ich dĺžke. Najsilnejší tlak je v členku a postupne sa znižuje vo výške lýtka, stehien a bokov - stimuluje krvný obeh (zlepšenie prekrvenia dolných končatín do srdca). Pančuchy poskytujú pocit pohodlia, nohy sa neunavia a nepuchnú.
4) ŠTRUKTÚRA PLASTU MEDU- to je štruktúra typická pre skutočné kompresívne produkty. Poskytuje vysokú elasticitu, flexibilitu, ako aj efektívnosť a účinnosť produktu.
5) Anatomicky tvarovaný tvar pančúch (tvarovanie nohy) je zameraný na najlepšie prispôsobenie prirodzenému tvaru nohy.
6) Vystužená špička a päta. Spevnená a posilnena časť v časti päty a špičky pre eleganciu pomáha správne usporiadať nohy v pančuche. Prsty a päty sú vystavené najvyšším zaťaženiam a odreninám. Spevnená časť zvyšuje trvanlivosť výrobku pri intenzívnom dennom používaní.
7) Spevnená časť nohavičiek (suport) s brušnou plochou prilieha k telu, aby sa zabránilo kĺzaniu pančuchových nohavíc s bruška a obopína spodnú časť brucha a zadku.
8) Ploché lemy a dokončovacie švy pančúch.
9) Pančuchové nohavice, proti kričovým žilám s 2. stupňom tlaku 18/22 mmHg hPa 24/29 sú neoceniteľné pre ženy, ktoré:

a) majú ľahké a ťažké žilové ochorenie nôh - kŕčové žily, zmeny v anamnéze hlbokej žilovej trombózy, opuchy nôh, žilky, obehového zlyhania, opuchy nôh,
b) majú prácu s dlhodobým sedením či státím - pančušky poskytujú komfort nohám "nenechajte sa unaviť či puchnúť".
10) PREVENCIA + LIEČBA + KOMFORT

Technická špecifikácia:
zloženie: polyamid 83%, elastan 17%
kod: 063/140

TABUĽKA VEĽKOSTNÝCH ROZMEROV

Rozmer: tg.2 (optimálny na):
obvod bokov [cm] 90-100
obvod brucha [cm] 106-120
výšku [cm] 154-165

Rozmer: tg.3 (optimálny na):
obvod bokov [cm] 96-106
obvod brucha [cm] 110-126
výška [cm] 162-172

Rozmer: tg.4 (optimálny na):
obvod bokov [cm] 104-110
obvod brucha [cm] 116-132
výška [cm] 168-178

Rozmer: tg.5 (optimálny na):
obvod bokov [cm] 108-126
obvod brucha [cm] 122-140
výška [cm] 174-180
Aktualizovaný pred 6 dňami
178 zobrazení od 7. feb 2019
8 €
rinuska    Poprad
I. Tovar si môžete zakúpiť tu , na našej webovej stránke www.e-mama.sk, www.mountainbaby.sk , www.zostihlujucabielizen.sk, poprípade si ho môžete objednať telefonicky, alebo mailom .

II. Ak nakupujete ako súkromná osoba, uveďte meno a priezvisko, adresu. Súčasne uveďte Vaše telefónne číslo a prípadne i email.

III. Ak nakupujete v súvislosti s Vašou podnikateľskou činnosťou, uveďte tiež názov podnikateľa, IČO, DIČ a miesto podnikania

IV. Detaily objednávky a dodania tovaru až ku kupujúcemu s Vami dohodneme emailom alebo telefonicky.

V. Dodanie tovaru uskutočňujeme počas pracovných dní od 8.00–18.00. V prípade, že tovar doručuje zmluvný prepravca, dáva kupujúci predávajúcemu právo predať dopravcovi nutné minimu osobných údajov pre bezproblémové doručenie tovaru (meno, adresa, telefón).

VI. Tovar je možné si vyzdvihnúť aj osobne v sídle firmy, pokiaľ tak uvediete v objednávke.

VII. Pri prebratí tovaru obdržíte doklad o prebratí tovaru, ktorý je zároveň dokladom o zaplatení tovaru v prípade platby na dobierku. Doklad o prebratí tovaru je zároveň objednávkou tovaru v písomnej podobe. Daňový doklad s vyčíslením kúpnej ceny a DPH dostane kupujúci poštou najneskôr do 14 dní od doručenia tovaru.

VIII. Objednávateľ ako súkromná osoba má v súlade so zákonom možnosť odstúpiť od zmluvy do 7 dní od prevzatia tovaru. Ak sa takto rozhodnete, kontaktujte predávajúceho a zašlite mu písomné prehlásenie o odstúpení od zmluvy s uvedením čísla objednávky, dátumu nákupu a čísla účtu či presnej adresy pre finančné vysporiadanie. Zakúpený tovar zašlete spolu s dokladom o kúpe späť na našu adresu. Pri vrátení tovaru musí byť tovar nepoužitý, v pôvodnom stave ako pri prevzatí (vrátane dokumentácie, príslušenstva apod.). Predávajúci sa zaväzuje vrátiť kupujúcemu cenu zaplatenú za príslušný tovar v lehote 15 kalendárnych dní odo dňa prijatia vráteného tovaru rovnakým spôsobom aký bol použitý pri platbe za tovar, pokiaľ zákazník nepožiada inak.

IX. Vyhradzujeme si právo zmeny cien. Cena je vždy potvrdená v okamihu telefonického upresnenia objednávky.

X. Povinnosť spätného odberu spotrebiča nesie jeho dovozca do SR. Spotrebiče je po upotrebení možné bezplatne odovzdať na tzv. zbernom dvore, ktorých zoznam vedie obecný úrad v mieste Vášho bydliska. V prípade záujmu Vám s odvozom starého spotrebiča radi pomôžeme.

XI. Predávajúci neručí kupujúcemu za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú kuriérskou službou prípadne udaním nesprávnej adresy kupujúceho. Reklamáciu za prípadné nedodanie tovaru vinou kuriéra alebo poškodenie zásielky zavinené kuriérskou službou je nutné v takýchto prípadoch uplatňovať priamo u pracovníka kuriérskej služby.

XII. V prípade nedodania tovaru z dôvodu vyššej moci alebo z dôvodu ukončenia jeho výroby predávajúci bezodkladne informuje kupujúceho o dôvode nedodania. Predávajúci je povinný poskytnúť možnosť dodania náhradného tovaru. Kupujúci má právo odmietnuť možnosť dodania náhradného tovaru a odstúpiť od objednávky uvedeného tovaru.

XIII. Tieto nákupné podmienky sú platné od 01.05.2011 a plne nahradzujú predchádzajúce nákupné podmienky. Vyhradzujeme si právo zmeniť nákupné podmienky bez predchádzajúceho upozornenia.
Zobraz celé podmienky
Pančuchy proti krčovým žilám pre tehulky, l
Pančuchy proti krčovým žilám pre tehulky, l
Pančuchy proti krčovým žilám pre tehulky, l
Pančuchy proti krčovým žilám pre tehulky, l
Pančuchy proti krčovým žilám pre tehulky, l