Produktové hodnotenia, recenzie, skúsenosti...Fisher Price Darčekový set pre malých turistov

Fisher Price Darčekový set pre malých turistov

Dieťatka žijú pre dobrodružstvo! S Fisher-Price® Darčekovým setom pre malých turistov sa môžu malí milovníci cestovania vydať na rôzne miesta a byť vybavení 4 doplnkami na dovolenku.

Set 4 tematických hračiek pre dojčatá obsahuje falošný foťák, ktorý hrká a cvaká, šuštiacu fľaštičku opaľovacieho krému, hryzátko, pas a podbradník, ktorý doplní ich turistický vzhľad.
Všetky tieto vzrušujúce zvuky a povrchy zapoja rozvíjajúce sa zmysly vášho dieťatka, zatiaľ čo manipulácia s hračkami pomáha posilniť ich jemnú motoriku.

Kde kúpim Fisher Price Darčekový set pre malých turistov

Hodnotenia a skúsenosti Fisher Price Darčekový set pre malých turistov

Máš skúsenosť Fisher Price Darčekový set pre malých turistov?

poleva  1. jan 2023

Deka s hračkami

Úžasna deka pre bábätka, ktorá dieťatko ozaj zabaví

michaela944  19. dec 2022

Kladná skúsenosť

S hrackou dekou som veľmi spokojná. Dieťatko sa na nej zabavì a zároveň si cvičí hrubú a jemnú motoriku prostredníctvom rôznych pohybov a samozrejme vďaka hráčkam, ktoré mu visia nad hlavou a môže sa za nimi naťahovať a chytať. Na podložke môže dieťatko aj "pásť koníky". Sombspokojná.

nelaaa17  19. dec 2022

Super hracia deka pre malé deti

Hracie deky sú vo všeobecnosti super nápad ako zabaviť malé dieťa, ktoré ešte nevie liezť a len tak leží. Dieťa sa zabaví a rozvíja jemnú motoriku tým, že sa naťahuje za hračkami a snaží sa ich chytiť. Hraciu deku sme využili pri oboch deťoch. #fisherprice

nene_mamina  19. dec 2022

Zábava i telocvik

Skvelá zábava pre dieťatko. Pri dočahovaní hračiek si precvičí telíčko. pri ohmatávaní spoznáva materiály - pri šušťavom liste sa zabaví. Hudba a svetielka sú bonus.

lwi  18. dec 2022

Výborný pomocník

Hrazdicka mi uľahčila a ušetrila množstvo času. Vyhrala sa, v nej aj staršia aj mladši dokonca párkrát spolu 🙂

Fisher-Price Obojstranné chodítko Steady Speed SK/SK/HU/PL/EN

fkata  18. dec 2022

Chodítko od babičky

Môj syn dlhšie nechodil, kvôli zdravotným problémom. Babička nám kúpila chodítko, z ktorégo som ja nebola nadšená, keďže čo sme mali, bolo absolútne nevhodné.
Syn sa s chodítkom rýchlo s kamarátil a stal sa z neho verný spoločník.
Je kvalitné, nie je hranaté, upúta farbami. Je stabilné, takže nehrozí riziko úrazu.

mimulka208  17. dec 2022

Najlepšia hrazdička

Skvelá hrazdička plná úžasných funkcií, ktoré moje dcérky zabavili na hodiny.
Jedna z nich milovala svetielka a hudbu, druhá sa nevedela odtrhnúť od šuštiaceho listu a žirafy.Odnímateľné časti s nami cestovali k babičkám, na nákupy i na výlety.Vydržali hádzanie na zem, prvé zúbky, slintanie i mojkanie v noci 😉
Za mňa veľké plus, že všetky časti boli ľahko umývateľné a prateľné 😀