Mamaleto ruksak a bambusová deka

Mamaleto ruksak a bambusová deka

Nenahraditeľní pomocníci. Takto by sa dal nazvať set, ktorý tvorí Mamaleto ruksak a bambusová deka.

Mamaleto Štýlový a univerzálny ruksak (nielen) ku kočíku

Priestranný a bohato členený ruksak pohodlne zavesíte na rukoväť kočíka a vďaka dostatočne širokým ramenným popruhom vám zasa garantuje komfort pri nosení na chrbte. Má štýlový nadčasový dizajn a praktické rozmiestnenie vnútorných aj vonkajších priehradiek, spomedzi ktorých treba spomenúť i termovrecko a vodoodolnú priehradku. Stane sa z neho verný spoločník nielen na prechádzkach s kočíkom, ale aj po skončení kočíkovacieho obdobia.

Mamaleto ruksak

VIDEO: Mamaleto ruksak ku kočíku aj na chrbát

Na výber sú dostupné 3 farebné prevedenia.

Mamaleto Bambusová deka pre bábätko

Vyznačuje sa nesmierne hebkým a poddajným materiálom, ktorý si ihneď obľúbi každé bábätko. V jej objatí tak nájde dokonalý pocit bezpečia a tepelný komfort. Kvalitné bambusové vlákno je navyše antistatické a svoje uplatnenie nájde deka nielen na cestách, ale aj v domácom prostredí.
Mamaleto Bambusová deka pre bábätko]
Na výber je dostupných 5 farebných prevedení.

Mamaleto bambusová deka

VIDEO: Mamaleto bambusová deka nie len do kočíka

Kde kúpim Mamaleto ruksak a bambusovú deku?

#test_mamaleto_ruksak_a_deka

Hodnotenia a skúsenosti s Mamaleto ruksakom a bambusovou dekou

Máš skúsenosť s Mamaleto ruksakom a bambusovou dekou?

10 z 10

Ruksak Mamaleto splnil do bodky moje očakávania. Keďže mám málo priestoru pod kočíkom, potrebovala som niečo veľké, priestranné, zároveň aj praktické a vhodné na kočík. Ruksak som si hneď prvý deň pripla na kočík a zorganizovala ho vložením vecí, ktoré stále potrebujem mať pri sebe a to sú plienky, vlhčené utierky, dezinfekčný gél, náhradné oblečenie a osobné veci. Ruksak som už pár krát využila aj na menší nákup, vtedy si ho dávam na plecia.☺️. Zaťažila som ho aj na kočíku a všetko vydržal. Veľmi vďačné na ruksaku sú bočné vrecká na vodu. Ja ich využívam aj na mobil alebo balzam na pery, čo potrebujem mať hneď po ruke. Páči sa aj môjmu 7 ročného synovi, ktorý si tam vždy niečo schová, keď ideme von, či už sladkosť, vodu alebo hračku. Ruksak mi počas celého testovania robil radosť. Má toľko priestoru a priehradiek, že sa našlo miestu aj pre knihu.📖 Termo priehradku sme ešte nevyužili, ale určite oceníme neskôr. Dizajn je jednoduchý, nevtieravý a to mám rada. ☺️. S ruksakom nám prišla aj deka. Deka je ľahučká a príjemná s prijateľnými rozmermi. Počas slnečných dní sme ju využili na prikrytie. Dcérka ľúbi byť pri spaní niečím prikrytá, tak sme ju vyskúšali a vôbec sa pod ňou nepotila. Naopak, keď sme šli naľahko von a večer sa ochladilo, deka dcérku zohriala. Materiál je poddajný a mäkký. Jej rozmery sú praktické, všade sa zmestí, aj do ruksaku Mamaleto (vyskúšané😁). Využila som aj na prikrytie do vajíčka. Je vhodná aj do kočíka pod dieťa.
  • Priestranný ruksak
  • Príjemný materiál deky
  • Prijateľné rozmery
  • Jemná farba
nikita151  13. apr 2024 Overená recenzia

Ruksak je perfektný a deka na toto prechodné počasie do kočíka je ideálna.

Na začiatok chcem povedať, že ten, kto navrhol tento ruksak, je ozaj TOP. Vždy som riešila termoobaly na fľašky, či s čajom alebo mliekom a tento ruksak ich má v sebe zabudované, čo je super. Je tak veľký a priestranný, že som tam zbalila malej všetko čo bolo ozaj treba a ešte aj sebe nejaké veci. Toľko priehradok, ako má tento ruksak, som ešte nevidela. Všetko som si potriedila do zipsových priehradok a keď som potom niečo hľadala, tak mi to zabralo čas, že kam som to vlastne dala, pretože ozaj ich je tam veľa, čo je ale fajn.
Čo sa mi nepáči a bolo nepraktické a nepohodlné, bolo zavesenie ruksaka na rukoväti kočíku!!!
Čo sa týka bambusovej deky, je príjemná na dotyk a na toto počasie je ako stvorená. Malá si ju hneď zamilovala a stále s ňou behá po dome.
  • Ruksak:
  • Príjemná
  • Primeraná veľkosť
  • Jemná farba
  • Ruksak:
  • Zle sedí na rukoväti kočíka
deedaa  12. apr 2024 Overená recenzia

Za mňa rozhodne áno

Ja som používala počas testovania ruksak hlavne na bežné nosenie, keďže s kočíkom už veľmi nechodíme. Som s ním spokojná, je veľký, priestranný, s kopou priehradok. Zmestila som tam všetko aj na celodenný výlet. Veľké plus je, že sa dobre nosí, je mi pohodlný na chrbte. Stal sa najpoužívanejším ruksakom u nás doma 🙂. Ja som s ním pre naše potreby maximálne spokojná 🙂.
Na našom kočíku nesedel dobre, neviem či to je kočíkom alebo to je problém popruhov, ktoré sú rovnaké na každom ruksaku. Prekážal mi pri chôdzi, kopala som do neho alebo som musela mať úplne vystreté ruky a to ma po chvíli začal bolieť chrbát. Karabíny na popruhoch sú malé a nešikovné. Jednou rukou sa veľmi zle pripínal na kočík, keď druhou rukou musí človek držať plný ruksak.
Deka je úžasná, mäkká, jemná. Taká akurát na toto obdobie🙂. Deke nemám absolútne čo vytknúť 🙂.
  • Veľký
  • Priestanný
  • Pohodlný
  • Štýlový
  • Dobre sa nosí na chrbte
  • Deka je výborná
  • Zle sedí na madle kočíka
  • Nešikovné, malé karabíny na popruhoch

Nenahraditeľní pomocníci na cestách a necestách

M A M A L E T O ruksak a bambusová deka sú nenahraditeľní pomocníci na každý deň. Kočíkové obdobie už máme dávno za sebou a preto sme ho využili na našich cestách i necestách. Jeho dizajn je veľmi nadčasový, elegantný a praktický. Zmestí sa tam naozaj strašne veľa vecí. Otestovali sme ho v knižnici, v meste, v obchode, na kávičke aj na výlete. Ideálny pomocník. Má široké popruhy, ktoré sa pekne prispôsobia na plecia a zabezpečujú komfortné
nosenie. Odniesla som v ňom aj dosť ťažký nákup. Ideálny je na dlhé cesty, pretože obsahuje termo vrecko na teplú svačinku a nemusíte sa už báť, že sa stane malá nehoda, jeho súčasťou je vodeodolná priehradka. S ruksakom sme celá rodinka veľmi spokojní a odporučili by sme ho všetkými desiatimi 🖐🖐.
  • Ideálna veľkosť
  • Priestranný a bohato členený
  • Obsahuje termo vrecko a vodeodolnú priehradku
  • Má široké popruhy
  • Komfort pri nosení
  • Ľahko sa zavesí na rukoväť kočíka
  • Bonus mini tašticka na zavesenie
  • Nadčasový dizajn👌
  • Elegantný
  • Unisex
  • Výber z viacerých farieb
  • Deka mäkkučká a veľmi príjemná na dotyk
  • Multifunčné využitie
  • Super cena 👍
julik104  9. apr 2024 Overená recenzia

Perfektný batoh a deka pre aktívne mamičky☀️

Moja skúsenosť s týmto batohom a bambusovou dekou je skutočne skvelá (bez akéhokoľvek preháňania)

Batoh sa skvelo a pohodlne nosí na pleciach, no zároveň ho viete pripnúť na akýkoľvek kočík. Je navrhnutý skutočne s rozumom a každé vrecko a priehradka si nájde svoje uplatnenie v praktickom živote aktívnej mamičky.

Je skutočne priestranný a vpratala som do neho všetko potrebné na potulky a výlety+ vždy niečo navyše. Neplánovaný nákup vás už nezaskočí 💪🏻.

Najviac som ocenila veľké vrecká na vodu a termosku s kávou pre mňa, keď dlho kočíkuje. Tiež priestor na notebook či knihu a hlavne na špinavé a mokré veci. Tajné vrecká sú samozrejmosťou 🤗.

Konečne som sa v taške vyznala a našla hľadanú vec do jednej sekundy - nie ako predtým, že vysypem tašku a hľadám cumlík, či rúž alebo niečo iné aj 10 minút 😀.

Deka je príjemná a ľahučká, využili sme ju keď bolo 15 stupňov, aj letných 26 stupňov ako prikrývku na spanie ☀️😎.

Tieto produkty môžem skutočne iba odporučiť 👌Zjednodušia vám praktický život s dieťaťom/ deťmi 😎.
  • Batoh:
  • Priestranný a praktický.
  • Všetko sa do neho zmestí a zároveň uprace.
  • Nie je v ňom chaos a vieš nájsť všetko potrebné do jednej sekundy.
  • Dobre vyzerá a môžeš ho nosiť aj keď si sama bez dieťaťa.
  • Zbalíš do neho aj neplánovaný nákup a nemusíš kupovať tašky - si ekologická.
  • Vhodný aj na notebook či A4 dokumenty.
  • Poteší priehradka na mokrý podbradník, či oblečenie.
  • Ideálny pre mamičku s jedným a viac deťmi, ktorá chce mať všetko potrebné po ruke a neprekvapí ju žiadna situácia 😎
  • Deka:
  • Nie je tenká, ani hrubá a hodí sa na jar, leto aj jeseň.
  • Príjemný a kvalitný materiál.
  • Vmestí sa ľahko do batoha👌