Pre deti

S príchodom dieťaťa sa náš nákupný zoznam rozširuje o produkty a tovar, s ktorými doposiaľ nemáme veľké skúsenosti. Nechajte si preto poradiť od mamičiek a prečítajte si ich recenzie a postrehy k produktom, ktoré sú neodmysliteľnými pomocníkmi pri dobrodružstve zvanom rodičovstvo. V tomto detskom svete nájdete kompletnú výbavu pre vaše ratolesti každého veku. Pre ešte lepšiu orientáciu sme produkty rozdelili do menších podkategórií. Produkt, ktorý práve potrebujete, tak vyhľadáte jednoducho a efektívne.

Najnovšie články

Hodnotenia a skúsenosti s produktami pre deti

Máš skúsenosť s produktami pre deti?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia

vevulik18  22. nov 2022

Super kaša

Boli sme milo prekvapení

GERBER Organic chrumky

veranika1  21. nov 2022

Najlepšie chrumky

Naše najobľúbenejšie chrumky. Malý keď ich vidí, je to čistá závislosť. Vhodné pre malé rúčky a rýchlo sa rozpúšťajú v ústach.

veranika1  21. nov 2022

Mňam

Chutný, voňavý príkrm. Keď nebudem mať čas variť, určite sa k nemu opäť vrátime.

GERBER Natural mliečna kaša pšenično ovsená

zabka4  21. nov 2022

Natural mliečna kaša pšenično-ovsená s banánom a malinami

Kaša je výraznej, avšak jemnej chuti. Je veľmi chutná a sýta. Skúšali ju obe naše najmenšie dievčatá. Jednoročnej viac chutila nemliečna sušienková kaša, ale tá staršia 3ročná si ju vychutnala, ako sa patrí. Má rada mlieko, takže jej viac vyhovovala ako bezmliečna.

Príkrm

Malej príkrm moc nechutil, asi kvôli tej quinooi. Ona je jedák a inak spapá všetko.

GERBER Natural mliečna kaša pšenično ovsená

Banán a maliny

Chuť banánu a maliny je super kombinácia, malej chutila a aj starší skúsil a povedal, že môže byť. Kašička hotová raz dva. Aj nám zavoňala.

Nemliečna kaša

Našej malej chutila a to je hlavné. Kašicka sa u nás vždy zje. Vždy máme v nej aj nejaké ovocie.

S príchuťou sušienky

Kaša je bez mlieka a je to cítiť. Skúšala ju aj 1 aj 3 ročná dcérka a tej mladšej chutila viac. Staršia povedala, že je tam voda. Keďže práve papala mliečnu kašu od Gerber, tak cítila rozdiel. Čiže je vhodná pre deti, ktoré majú laktózovú intoleranciu. Ale chuť sušienky naozaj má a aj vôňu.

zabka4  21. nov 2022

Zemiak s mrkvou, rajčinou a teľacím mäsom

Príkrm vonia po kvalitných zložkách. Kombinácia rajčín, mrkvy a teľaciny mi pripomína boloňskú omáčku. Je super, že je bez soli, deti si lepšie zvykajú na prirodzenú chuť týchto potravín. Jemnučko rozmixované, takže vhodné aj pre deti, ktoré ešte nemajú zúbky.

GERBER Organic chrumky

Top produkt chrumky malina-banán

Najobľúbenejší produkt z rady od Gerber Organic for baby. Chrumky v tvare hviezdičiek ihneď zaujali svojim tvarom, farbou a najmä skvelou príchuťou. Obal je tiež top a dá sa potom použiť aj na iné účely. Je super, veľký úspech mal tento produkt u detí a aj u nás rodičov. Jemne zasýti, ale aj zabaví malé detičky 💖😊👍🍀.

Obľúbená večera - nemliečna kaša Gerber

Skvelá kaša, chutila obom deťom aj nám rodičom 😊👍.

GERBER Organic kapsičky

Organic kapsička - Hruška

Veľmi dobrá chuť hrušky, deti si pochutnali. Vďaka jednoduchému použitiu je výborná na cesty, na výlety, alebo aj na doma ako malá predsnídávka akurát do detskej rúčky 😊👍🍐.

vive  20. nov 2022

Organic baby príkrm Zemiaky-mrkva, rajčina a teľacie mäso

Veľmi chutný príkrm pre detičky, vhodné od ukončeného 6.mesiaca. Je jemnej chuti, ľahko stráviteľné bez problémov.

Rastlinný príkrm

Tento príkrm malému vôbec nechutil, ochutnal pár lyžičiek a zbytok ostal. Myslím, že to bolo tou quinoou.
Vyskúšame iné.

Organic Gerber rastlinný príkrm

Zaujímavá kombinácia chutí. Chutilo nám všetkým, dcérka spapala bez problémov. 😊👍🍀

Výborný príkrm

Mali sme príkrm s teľacím mäsom, chuťovo aj vôňou výborný, zjedla by som ho aj ja😀. My sme ho mali ako omáčku na cestoviny a mal veľký úspech.

GERBER Organic 100% rastlinný dezert

vive  20. nov 2022

Mango-kiwi dezert s kokosovým mliekom

Naša prvá skúsenosť s týmto druhom ovocia pre dcérku. Chuťovo úplne iné, na aké je zvyknutá do teraz. Zaujala ma kombinácia. Dcérka bola spokojná 😊👍.

GERBER Organic 100% rastlinný dezert

Nezaujalo

Dezert u malého nezabodoval🤷‍♀️, skúsime nabudúce😊.
Odradila ho asi farba😀.
6r bratovi chutilo viac.

Keksíková kaša

Chuťovo veľmi dobrá kaša, aj keď neobsahuje cukor, chutí “sladko”. Veľmi chutí aj 6r bratovi.
Rýchla príprava👍 odporúčam.

Bio Organic nemliečna kašička

Chutila celej rodine 😊👍🍀. Má jemnú chuť, jednoduchú prípravu, top.