Pre deti

S príchodom dieťaťa sa náš nákupný zoznam rozširuje o produkty a tovar, s ktorými doposiaľ nemáme veľké skúsenosti. Nechajte si preto poradiť od mamičiek a prečítajte si ich recenzie a postrehy k produktom, ktoré sú neodmysliteľnými pomocníkmi pri dobrodružstve zvanom rodičovstvo. V tomto detskom svete nájdete kompletnú výbavu pre vaše ratolesti každého veku. Pre ešte lepšiu orientáciu sme produkty rozdelili do menších podkategórií. Produkt, ktorý práve potrebujete, tak vyhľadáte jednoducho a efektívne.

Najnovšie články

Hodnotenia a skúsenosti s produktami pre deti

Máš skúsenosť s produktami pre deti?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia

Ochranný krém proti zapareninám WoodenSpoon

gabccia  28. nov 2023 Overená recenzia

Krém proti zapareninám

Veľmi dobrý krém na zapareniny. Oceňujem, že je 100% prírodný bez chemických a konzervačných látok, syntetických prísad, GMO a alergénov. Zloženie má veľmi dobré. Mňa prekvapila konzistencia. Na prvý pohľad sa zdá, že je tuhý ale po nanesení na pokožku sa pekne rozotrie a vstrebe. Je to také ako našľahané maslo 😀. Dcérka mala zapareniny, keďže jej idú zuby a natrela som jej riťku na noc poriadne hrubou vrstvou krému a do rána to bolo pekne zahojené. Za nás krém odporúčame :-)

Ochranný krém proti zapareninám WoodenSpoon

len_nig  28. nov 2023 Overená recenzia

Úžasný krém 😊

Za nás obrovská spokojnosť 😊.
Naozaj krásna, jemná vôňa, veľké balenie, čo dlho vydrží a jemný k pokožke 😊. Syn má atopický ekzém, tak dávame pozor na výber kozmetiky a značka Woodenspoon má naozaj šetrné zloženie. Jediné negatívum možno vidím v spôsobe otvárania, ale asi je to o zvyku 😊.

Ochranný krém proti zapareninám WoodenSpoon

dagi12  27. nov 2023 Overená recenzia

😇😇Krém s neskutocnou vôňou 😇😇

Krém, ktorý tak neskutočne krásne vonia som veru ešte nezažila. Je to niečo ako čokoláda. Fakt pohladenie čuchových buniek 🌸🌸🌸.
Zloženie je naozaj top, prírodné a pre boľavú riťku záchranou. Do jedného dňa bola zaparenina fuč.

Ochranný krém proti zapareninám WoodenSpoon

barbora237  27. nov 2023 Overená recenzia

Voňavý krémik WoodenSpoon

Hneď, ako som otvorila krém, mi bolo jasné, že spotreba bude vyššia oproti konkurenčným krémom. Vďaka prírodným zložkám možno klasifikovať tento krémik ako prírodné maslo na riťku.
Krém má príjemnú našľahanú štruktúru, vďaka ktorej sa rýchlo na telíčku rozpúšťa, vábivú maslovú vôňu a jediné negatívum vidím v spôsobe otvárania a zatvárania, kedy som zvyčajne pokrémovala všetko naokolo. 🤣

Ochranný krém proti zapareninám WoodenSpoon

Kremík výborný

Mala som dostatočný čas testovať krém s mojim malým synom, ktorý má často zapareniny a krém splnil účel. Zaujala ma zaujímavá konzistencia krému.Výborný naozaj, ľahučké rozotieranie a vstrebávanie. Konečne jeden z krémov, po ktorom nie sú mastné lepkavé škvrny. Malému krém smrdel 😁,ale čo už.

Ochranný krém proti zapareninám WoodenSpoon

Koniec zapareninám 🌟

Krém nám veľmi pomohol, stačí pár dni používať a ťažkosti so zadočkom sú preč.
Odporúčame všetkými desiatimi.

Stavebnica LEGO® 4+ Hasičská stanica a auto hasičov (60375)

Výzva, ktorú dieťa dokáže zvládnuť samo

Ako mama vždy ocením hračky, ktoré moje deti nielen bavia, ale ich aj niečo naučia. Preto milujem stavbnice LEGO.

Páči sa mi, že stavebnica obsahuje všetko, čo deti pri svojich hrách plných fantázie potrebujú – hasičskú stanicu, auto s vybavením, postavičky, príslušenstvo a samozrejme, oheň. Deti sa s tým dokázali hrať hodiny a každý deň si vymýšľali nové príbehy.

Obzvlášť oceňujem tlačený a aj digitálny návod na stavanie. LEGO Builder appka je skvelým sprievodcom. Je interaktívna, umožňuje vidieť model zo všetkých strán. Deti skladanie ešte viac baví, keď spája skutočnú hru s digitálnymi technológiami.

Stavebnicu poskladajú deti veľmi ľahko, všetko je podrobne vysvetlené a znázornené v návode. Veľmi ich tešilo, že všetko zvládli a nepotrebovali takmer žiadnu pomoc. Ideálne na prechod medzi LEGO DUPLO a zložitejšími stavebnicami.

Stavebnica LEGO® 4+ Gabinin kúzelný domček (10788)

andabubua  26. nov 2023 Overená recenzia

Stavebnica LEGO® 4+ Gabinin kúzelný domček

Našim dievčatám (5 a 9 rokov) som nepovedala, že budú testovať staevbnicu LEGO 4+, až keď nás vybrali. Nevedeli sa dočkať chvíle, kedy k nám domček dorazí a hneď sme sa pustili do stavania. Mladšia dcérka si najskôr zoradila všetky vrecúška. Sú očíslované a presne tak sú k nim očíslované aj jednotlivé knižôčky s postupom. Tieto postupy stavania, alebo plány, sú veľmi pekne robené. 4+ dieťa, tak ako uvádza výrobca, dokáže postup krásne pochopiť a pracovať samostatne. Na ľavej strane je ruka s jednotlivými časťami stavebnice, ktoré si má dieťa pripraviť. Na pravej strane postup, kam tieto časti stavebnice umiestniť. Najskôr sme si tento postup vysvetlili, chvíľu sme s dcérou pracovali spolu, potom už krásne pracovala sama. Presne vedela, čo má robiť. Pridala sa k nám aj staršia 9 ročná dcéra, aj tú to veľmi bavilo. Táto pomohla mladšej sestre dať jednotlivé miestnosti do kopy a spojiť ich výťahom. Vrelo odporúčam aj ako darček. U nás sa s touto stavebnicou vedia vyhrať obidve dcéry 5 ročná aj 9 ročná.

Stavebnica LEGO® 4+ Hasičská stanica a auto hasičov (60375)

Zábava pre celú rodinu ♥️

Posledné dni sa s týmto legom zabávame celá rodina. Nepoznám snáď lepšie trénovanie trpezlivosti pre nás všetkých ako skladanie a samozrejme ukladanie lega. A veru to dá poriadne zabrať🙈.
A toto lego city hasičskú stanicu odporúčame. Obsahuje množstvo rozpoznateľných prvkov, dieliky rozdelené do sáčkov, obrázkový návod, kde pekne vidno, ktoré dieliky si majú detičky chytiť do ruky pri skladaní a samozrejme množstvo zábavy. Je určené pre detičky od 4 rokov, ktoré to hravo zvládnu len s malou pomocou a budú sa cítiť pri tom veľmi dôležito a hrdo. A to je pre naše deti veľmi dôležité 🤗.

Stavebnica LEGO® 4+ Hasičská stanica a auto hasičov (60375)

iwusa14  22. nov 2023 Overená recenzia

Testovali sme Lego 4+ Hasičská stanica

Ako prvé hneď oceňujem očíslovanie sáčkov a ku každému sáčku návod. Návod bol perfektne prepracovaný, na jednej strane boli znázornené ruky a dieliky, ktoré si mal synček vziať do rúk. Druhá strana obsahovala presné označenie kam príslušné dieliky pripojiť. Celé lego synček postavil sám a aj napriek únave chcel pokračovat až do úplneho zostavenia setu :). Počas testovania syn oslávil aj svoje 4. narodeniny, tak lego bolo aj ako jeden z darčekov :). Oceňujem inováciu návodov, nakoľko som mala možnosť porovnať so staršími setmi určenými od 4+. Doma máme nespočetné množstvo Lega, pretože aj starší syn bol od malička Lego maniak. Za nás je Lego jedna úžasná a nesmrteľná hračka.

Stavebnica LEGO® 4+ Gabinin kúzelný domček (10788)

melani19  20. nov 2023 Overená recenzia

Hodnotenie Gabinin kúzelný domček LEGO® 4+

Dostali sme šancu testovať Gabinin kúzelný domček LEGO® 4+
Nepovedala som o tom mojej dcérke, tak keď volal kuriér a priniesla som balík. Nakoľko akurát bola chorá, nebola v škôlke, tak okamžite dobehla, čo tam je v krabici. Spoločne sme otvorili a jej oči zažiarli. Tak, ihneď ako mladšia dcérka zaspala, sme to otvorili.
Všetky izbičky, aj domček bolo zvlášť pekne pobalené a počíslované. Dostali sme k tomu, aj letáky( knižky) počíslované.
Dala som dcérke za úlohu, dať ich do radu podľa čísla a každý deň postupne ich bude skladať.
Prvý sáčok sme otvorili spoločne, aby sme vedeli ako začať. Potom dcérka vyhľadala 1-ku knižku. Musím pochváliť nápad, ako je to tam pekne znázornené, ktoré kúsky si má dať do ruky ( je tam znázornené ruky, a na nich presne kúsky, ktoré treba). Ďalšia strana, je ako tie kúsky zložiť a potom, kam ich dať. Pre 4+ ročníky ideálne riešenie. Moja 4 ročná dcérka, to celé zvládla za dva dní, lebo nevedela dlhšie vydržať. Po raňajkách sa do toho spustila aj druhý deň, až na večer to mala celé hotové.
Nemám čo vytknúť, nakoľko sme boli obe spokojné. Ona to celé zvládla sama a tým pádom , bola na seba hrdá. Ja tiež. Nemusela som jej pomáhať, len pri konci, keď sme spájali domček s výťahom. Ktorá mimochodom tiež sa dá posúvať hore dole. A chválim aj, že pridali z menších kúskov ( poháre, kvetinky atď. do zásoby aj)
Moja menšia dcérka 2,5 ročná, tiež bola nadšená, a hrali sa spolu. Jasne tak malej, ešte neodporúčam skladať, jedine ak chcete od znova :D to moja staršia nechce.
Ďakujeme za túto možnosť, odporúčame a sme spokojné.

Pridávam pár fotiek

Ochranný krém proti zapareninám WoodenSpoon

kika_25  17. nov 2023 Overená recenzia

Woodenspoon

Krém Woodenspoon nám naozaj pomohol.👌
Je skvelý na citlivú pokožku dieťaťa.👶
Začervenanie alebo zaparenina zadočka zmizne za pár dní od nanášania krému.
Aj konzistencia krému je veľmi fajn.☺️
A stačí naniesť malé množstvo, takže krém vydrží naozaj dlho. 🙂

Stavebnica LEGO® 4+ Hasičská stanica a auto hasičov (60375)

barbior  16. nov 2023 Overená recenzia

Celodenná zábava

V našej rodine miluje LEGO každý člen našej rodiny sú to generačne skladačky. Pravidelne dokupujeme rôzne lega podľa toho o čo sa náš 6 ročný 👦🏻 synček zaujíma 🙂 veľké plus dávame aplikácii LEGO Builder 👍🏼

Ochranný krém proti zapareninám WoodenSpoon

Koniec bolestivému zadočku

S týmto krémom mám len dobre skúsenosti. V skrini máme kúpené do zásoby a dokonca sme ho odporúčali aj ďalej dvom známym.
Za mňa veľká pochvala. Synčekovi určite pomohol, vyrovnať sa môže za mňa aj tým ďalším krémom, ktoré sú na trhu ešte drahšie.

HiPP 3 Junior Combiotik®

katkapetko  2. nov 2023

Mňamka do bruška

HIPP 3 Junior Combiotik je veľmi dobrým pokračovacím mliečkom pre nášho veľkáča. Dobre sa rozpúšťa a malému chutí. Oceňujem praktickú nádobu, v ktorej je možné mliečko skladovať. Žiadna bolesť bruška, žiadne iné nepríjemnosti po konzumácií nenastali. My sme si našli mliečko, ktoré budeme používať aj naďalej aj vďaka jeho dobrej cene.

Stavebnica LEGO® 4+ Hasičská stanica a auto hasičov (60375)

Je to skvele pre deti

Je to uzasne pre deti, mam syna ktory miluje lego, stale nieco stavia, zahra sa pritom aj hodiny. zboznuje lego.

Ochranný krém proti zapareninám WoodenSpoon

noemikka  30. okt 2023

Vyborny krem

Je to velmi kvalitny krem, super na detsky zadocek od narodenia, hlavne do nejakeho jedneho roka. Potom sa ho tolko uz nemina a trva dlho, kym sa spotrebuje. :)

HiPP 3 Junior Combiotik®

livka_  2. okt 2023 Overená recenzia

Mliečna výživa HiPP 3 - Testovanie

Radi pridávame pozitívnu recenziu na mlieko HiPP Junior 3 Combiotik, ktoré sme vyskúšali.
Desať bodov z desiatich udeľujem boxu HiPP. Sáčok s produktom som presýpala do dózy a mliečny prášok pokaždé uchovávala len v ňom. Má pekný dizajn, veko bolo a je funkčné. Hlavná téma je ale testovanie dvoch krabíc Junior 3 Combiotiku mojim synom.
Do hodnotenia sa premietlo viac faktorov. Rýchlosť rozpustenia, penivosť, chuť a spracovanie detským tráviacim ústrojenstvom. Mliečko sa rozpustilo primerane rýchlo, nezvyknem fľašku pretrepávať iba miešať lyžičkou. (Nikam sa neponáhľam, dieťatko je už väčšie). Žiadne napenenie ani po hodení fľaše na zem mojim synom som nezaznamenala. Drobcovi veľmi chutilo, dopíjal svoju dávku, dá sa povedať, že skoro vždy bez zbytkov. Tráviace problémy, grganie, grckanie môžem hneď vynechať, plynatosť bola po ňom primeraná. Obsah plienočky bol nezmenený po nasadení HiPP mliečka od prvej výmeny. Rada by som teda odporúčala nerozhodnutým rodičom vyskúšať aj iné mliečka, a teda skúsiť aj HiPP. Popri jeho výživových benefitoch je jeho cena pre mňa osobne zaujímavá. Spotreba: mliečko sme testovali dva krát denne po obsahu 180ml. Malý zvládol prechod na HiPP na 1* .

HiPP 3 Junior Combiotik®

terka224  2. okt 2023 Overená recenzia

Testovanie mlieka HiPP 3

My sme boli veľmi spokojní, malému mliečko chutilo a zasýtilo.

HiPP 3 Junior Combiotik®

Testovanie mliečka Hipp 3

Náš malý jedák Jakubko je čo sa týka mlieka veľmi vyberavý. Od narodenia papal iné mlieko kvôli problémom s bruškom. Ale nakoľko je mlieko dosť drahé a Jakubko už starší som sa rozhodla že mu mliečko skúsim zmeniť. Nepochodilo u nás ani jedno ani jedna značka. Vrátil mi flašku s tým že mu mám dať druhé že to je bleee 😃 Keď nám mliečko Hipp prišlo hneď som mu ho zarobila pred spánkom a zázračne mi flašku nepodal so slovami mama neee bleee daj druhé 😂 takže u nás malo mliečko úspech. Trošku som mala obavy či ho nebude bolieť bruško ale moje obavy boli zbytočné. Pekne spinkal a vypýtal si mliečko ešte 2x v noci.
Za nás môžem povedať že mliečko Hipp odporúčame. Jedine čo ma zarazilo je dávkovanie ale to je asi len o zvyku.