Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vaše skúsenosti s homeopatickým liekom Camilia

Trápi aj vaše dieťatko prerezávanie zúbkov? 10 mamičiek vyhlásilo vojnu ťažkostiam spojených s prerezávaním zúbkov. Postaral sa homeopatický liek Camilia o radostné „zúbkovanie“? Prečítajte si ich recenzie, hodnotenia a postrehy.

Ako čas plynie, dieťatko rastie a napreduje. Dôležitým míľnikom na ceste bábätka je jednoznačne prvý zúbok. Prerezávanie zúbkov je však pre mnohé bábätká, i mamičky, neľahkým obdobím. Ako pomôcť svojmu drobcovi a postarať sa o to, aby bolo „zúbkovanie“ radostné?

Čo sme testovali

Prerezávanie zúbkov je pre rodičov významnou udalosťou, ktorú však každé dieťatko prežíva inak. Niektoré detičky zvládajú toto obdobie bez výrazných zmien či problémov. No iné detičky vie poriadne potrápiť. Prerezávanie zúbkov so sebou môže niesť nepríjemnosti ako opuchnutie ďasienka, nepokoj, slinenie, podráždenosť, zníženie imunity či iné zmeny správania. Na tieto nepríjemnosti a ťažkosti je tu však praktické riešenie. Camilia sa postará o to, aby bolo „zúbkovanie“ radostné. Pôsobí komplexne na lokálne aj celkové príznaky spojené s prerezávaním zúbkov:

• bolesť, horúčka, podráždenosť a nepokoj vyvolané bolesťou z prerezávania
zúbkov - Chamomilla vulgaris 9 CH (Rumanček pravý)
• bolesť a zápal ďasien - Phytolacca decandra 5 CH (Líčidlo americké)
• hnačky spojené s prerezávaním zúbkov - Rheum 5 CH (Rebarbora)


Ide o bezpečnú a prírodnú liečbu, bez lokálnych anestetík a konzervačných látok. Aplikácia je veľmi jednoduchá a praktická, aby ste vášmu drobcovi mohli uľaviť od nepríjemností rýchlo a efektívne. Keďže nie je potrebné dotýkať sa boľavého ďasienka, aplikácia je sterilná a hygienická. Stačí, ak jednorazovú plastovú ampulku vytlačíte priamo do úst dieťatka. Liek sa vstrebe cez sliznicu, pôsobí protizápalovo a prináša rýchlu úľavu. Camilia tak neprináša úľavu iba dieťatku, ale aj vám. Pretože pre každú mamičku je najdôležitejšie to, aby videla svoj malý poklad spokojný a s úsmevom na perách.

Zuby? Čo s tým všetci majú?

Nechápala som pri synovi. To som ešte netušila, aká som požehnaná.

Že s Lujzou to nebude také ízy, som pochopila, keď mi začala tými dvoma zubami obhrýzať ale že úúúplne všetko - odhryla z monstery, obrúsila konferenčný stolík, načapala som ju kúsať našu telku, bratove topánky aj kuchynskú linku...Hovorila au au a keđ sa v noci prebrala, dve hodinky mrnčala, lozila a ja som bola na nervy...

Camiliu som jej dala hneď, ako prišla. A ona ju vypila = úspech č. 1 (u dieťaťa, čo v 9 mesiacoch nechce nič, len mamine mlieko). 

Zmenilo sa niečo, keď ju Lujza užíva? Pre mňa, tá najdôležitejšia vec - v noci spí. Preberie sa, aj pocicia, ale zase zaspí. Aleluja.

Zaberie aj vám? Skúste. Camilia je prírodná, lieky od bolesti by som ja osobne dávala až ako poslednú alternatívu. 

P.S.: Počas testovania Lujze vyrástol tretí zub a štvrtý sa tlačí. Ako vyzerá balenie, vám moja asistentka ukazuje na fotke.

#test_camilia

#recenzia

Ako sa zo štvorzúbka stal (takmer) bez bolesti šesťzúbok

Ahojte,

na začiatok by som sa chcela poďakovať za možnosť zapojenia sa do testovania homeopatika Camilia.

S homeopatickou liečbou mám už pár skúseností. Využila som ju, napríklad, pri prechladnutí, ale aj pri pôrode či po očkovaní. Snažím sa vyhýbať chémii v liekoch, a preto je pre mňa veľkým plusom to, že ide o bezpečnú prírodnú liečbu bez syntetických anestetík a konzervačných látok.

Keď k nám dorazila Camilia, môjmu takmer ročnému synčekovi Tomáškovi sa práve tlačili dva zúbky, takže som bola rada za niečo, čím mu ich prerezávanie uľahčiť. Kúpila som domov síce viacero hryzadlo (aj tých chladivých), ale nie vždy priniesli úľavu. Symptómy prerezávania zúbkov môžu byť viaceré, Tomiho však najviac trápila bolesť ďasienok a s tým spojená podráždenosť, nadmerné slintanie a kúsanie všetkého možného. Okrem toho mal pri prerezávaní prvých štyroch zúbkov aj agresívne hnačky a úplne vyštípaný zadoček, z čoho bol nervózny ešte viac.


Camilia je homeopatikum dostupné v tekutej forme v šikovnej jednorázovej ampulke, takže jej aplikácia je jednoduchá. Obsah ampulky som ľahko vyliala Tomáškovi do úst ráno aj večer. Užívať sa môže viackrát, maximálne však 6x denne, po dobu 3-8 dní. Keďže ide o homeopatikum, nie je návykové a nemá žiadne vedľajšie účinky.

Počas testovacieho týždňa sa malému postupne prerezali horné dvojky. Môžem povedať, že Camilia mu určite pomohla. Plakal aj slintal menej, nebol taký nervózny a ukričaný.
Hnačku, našťastie, nemal vôbec a ani teplotu (tú ale nemával pri zúbkoch ani predtým).

Druhým najväčším pozitívom pre mňa bola prespatá noc bez zamrnčania a ráno dokonca vstával o hodinu neskôr ako obvykle.

Momentálne má Tomi šesť zubov, ale tlačia sa mu ďalšie, takže Camiliu využijeme určite znova.

#test_camilia #recenzia

Trápia sa aj vaše detičky s prerezávaním zúbkov?

Niektoré detičky trápia menej, niektoré detičky viac. Sú to problémy s prerezávaním zúbkov, ktoré naše detičky častokrát trápia. Detičky plačú, sú nepokojné a všetci s nimi súcitime. 

V dnešnej dobe existuje mnoho liečiv a aleternatív, ako čo najlepšie zvládnuť ťažkosti. Našou pravou rukou sa stala Camilia. Jedná sa o homeopatický liek, ktorý sa perorálne aplikuje do úst dieťaťa. Používa sa pri hnačke, červených líčkach, nervozite, podráždenosti spojeným s prerezávaním zúbkov.

Kde ju môžeme nájsť?

Camiliu môžeme nájsť v lekárniach, ale aj v e-shopoch. Nie je viazaná na lekársky predpis. 

Aplikácia

Aplikácia je veľmi jednoduchá, vytalčí sa obsah liečiva do úst dieťaťa.

Moja dcéra (18 mesiacov) si vytlačila Camiliu celkom sama.

Chuť

Na počudovanie od rôznych sirupov a kvapiek, ktoré dcérka vypľúvala, na Camiliu sa vždy tešila a pýtala si dupľu! (Samozrejme ju užívala podľa odporúčania v letáčiku.)

Stránka

Na internete si viete dohľadať Camiliu, kde vám podprobne popíšu priebeh prerezávania zúbkov.https://camilia.sk/camilia

Príbalový leták

file:///Users/biancamariongrant/Downloads/PIL_Camilia.pdf

Pozitíva:

  1. Praktickosť aplikácie
  2. Dostupnosť na trhu
  3. Ľahká manipulácia
  4. Výborná chuť

Camiliu môžem ohodnotiť len pozitívne. 🙂 

Odporúčam ju všetkým maminkám, ktoré majú detičky s ťažkosťami! 

#test_camilia  #recenzia

Máme novú kamošku Kamilku?

Na úvod by som rada poznamenala, že testovanie sme začali aj ukončili bez zúbkov 😒 Ďasienka nás trápia od piateho mesiaca a zúbok nie a nie výjsť. A ako nám pomohla Camilia zvládnuť podráždenú náladu a bezsenné noci? 

V utorok 14. apríla sme dostali balíček s Camiliou. Veľmi som sa mu potešila, lebo som v ňom videla nádej - žiadne géliky nám nepomáhali a Mila hrýzla, aj hryzie, všetko, čo jej príde pod ruku. O slintaní ani nehovorím...

Najhoršie pre nás boli noci. Pred testovaním sa Milka budila aj 8-krát na cecík, lebo ju dráždili ďasienka. Musím povedať, že zázraky som od Camilie spočiatku nečakala. Prerezávanie zúbkov som brala ako niečo prirodzené, čo musíme spolu zvládnuť. 

Camilia je prírodný prípravok, ktorý pomáha pri prerezávaní zúbkov. Sú to malé ampulky a bábätku sa dáva 1 ampulka cca každých 6 hodín. 

Hneď po obdržaní balíčku sme Camiliu vyskúšali. Cez deň som ale nepozorovala žiadnu zmenu, tá prišla až v noci. Ako som už spomínala, časté budenie v noci nás obe unavovalo.

Po pár dňoch testovania Kamilky v noci môžem zhodnotiť: 

  • Mila sa zobudila na cecík len 2-krát za noc! 
  • Prespala krásne do ôsmej rána.

Ale čo musím tiež povedať je: keď som dala Mile Camiliu, trvalo jej aj 2 hodiny, kým sa uložila na spanie. Neviem, čím to je, ale bolo to vždy iba, keď dostala Kamilku.

Každopádne som s testovaním spokojná a ešte musím vyšpekulovať, kedy jej budem dávať Camiliu, aby mi zaspala o 8 večer 😁🤭 Lebo vstávanie len 2-krát za noc je na nezaplatenie 🤭🤭

A takto naša Mila už vie, kam Kamilka patrí ♥️

#test_camilia #recenzia

Svetlo na konci tunela - CAMILIA

Áno, takto by sa dalo nazvať šťastie, ktoré sme mali, keď nás vybrali na testovanie homeopatického lieku na zúbky Camilia. Keď som videla na Modrom Koníku, ako sa hľadajú mamičky na toto testovanie, neváhala som ani minútku a hneď som sa musela zapojiť. Doprialo nám šťastie a vybrali nás. 🙂 Bola som za to veľmi vďačná, pretože moja malá Jessica si zúbky patrične odtrpí. Pri prerezávaní má skoro všetky typické príznaky, ako sú: slintanie, kúsanie všetkého, čo príde pod jej rúčky (áno, vrátane ľudí :D), opuchnuté a začervenané ďasná, teploty (vyššie ako 38,5), nervozita, podráždenosť až plač a ďalšie. V takýchto chvíľach na ňu zaberalo len nosenie na rukách, cumeľ v pusinke a pevné nervy. Samozrejme, toto všetko sa dá vydržať pri dvoch-troch zúbkoch, no pri ďalších a pri iných povinnostiach a staršom dieťati je to náročné. Najhoršie, keď tých zúbkov ide viacej naraz, to má človek pocit, že ten deň snáď nikdy neskončí a tie zúbky tak zostanú do konca života. :D V noci byť hore skoro každú hodinu a ukľudňovať dieťa kvôli bolesti zo zúbkov. To pozná skoro každý. 

S manželom sa vždy pri každej chorobe (našťastie, nie sme často chorí) prikláňame radšej k homeopatii. Preto nám bolo od začiatku jasné, že pri deťoch pôjdeme rovnakou cestou. Pri chorobách využívame homeopatiu naplno a, našťastie, bolo len veľmi málo prípadov, kedy sme museli použiť aj inú alternatívu. A ďalšie šťastie máme v tom, že tú inú alternatívu sme potrebovali zatiaľ len my s manželom a deťom krásne zaberajú homeopatika. Preto sme vďačný za Camiliu. Na zúbky našej malej je to hotový zázrak. 🙂

Asi tri dni predtým, ako nám prišiel balíček s Camiliou, malú boleli zúbky. Nervozita, plač, podráždenosť a v noci každú hodinu či dokonca polhodinu hore. Cez deň som fungovala na zotrvačnosť. Netušila som, že sa naše testovanie začne hneď v tú noc. Už to bola štvrtá noc v rade a bola som dosť vyčerpaná, malá sa budila každú hodinu (každá to pozná, že?). O druhej hodine ráno som to vzdala. Otvorila som teda balenie lieku Camilia a šup malej do pusinky. Trochu pohojdať na rukách a uložiť do postieľky. KONEČNE spala až do rána a nebudila sa. Camilia zabrala a malá sa ukľudnila. ALELUJA :D Camilia nám zabrala pri nervozite, podráždenosti, keď malá nechcela papať, pretože ju bolel zúbok, keď bola uplakaná aj pri opuchu ďasien. 

Počas môjho testovania malá nemala teplotu zo zúbkov (čo sa veľmi čudujem), takže som Camiliu nemohla otestovať aj pri teplote, no hneď, ako sa to stane, pridám o tom príspevok. 🙂 

Camilia je pri prerezavaní zúbkov úžasná. Nie je vôbec návyková, takže sa nikto nemusí báť, že by bolo jeho dieťa na tom závislé. 🙂 Rovnako nemá ani žiadne vedľajšie účinky. Užívať ju deti môžu behom 24 hodín 3-6x, čo bohato stačí aj pri tom najťažšom prerezávaní zúbkov. Najviac sa mi ale páči jednoduché dávkovanie. Stačí jednodávkový obal otvoriť a stlačiť ho dieťaťu priamo do pusinky. Je to len vodička, takže ju môžete aplikovať aj počas toho, ako dieťa leží. Všade, kam sme sa pohli, som Camiliu brala zo sebou. Balenie je maličké a nebol problém ho mať aj vo vrecku.

Počas môjho testovania a príspevkov o tomto testovaní som sa stretla s veľa názormi mamičiek. Niektoré písali, že im to nepomohlo, iné, že je to len sladká voda. No našli sa aj mamičky, ktorým Camilia pomáhala. V tomto prípade musím povedať, že tak, ako so všetkým, aj Camilia niekomu zaberie a niekomu zase nie. Rovnako ako niekomu pasujú plienky istej značky, no tá istá značka nepasuje zase iným mamičkám s deťmi. Všetko je o dieťati. Chcem len ešte dodať, že netreba hneď homeopatiu zaškatuľkovať, že je to výmysel a nefunguje to. A už vôbec nie odsudzovať iných, že ju používajú. Camiliu odporúčam vyskúšať každej mamičke, ktorej dieťatko sa trápi so zúbkami. Pre nás sa stala TOP pomocníkom pri zúbkoch a určite ju budeme používať aj naďalej. A ak bude bolieť zub mňa alebo manžela, tiež si ju dáme. 🙂

Dúfam, že Camiliu vyskúšate a zaberie na všetky starosti so zúbkami. 🙂 Tak hor sa do skúšania a dajte mi vedieť, či vám zabrala. 🙂

#test_camilia   

#recenzia

Počkaj, keď jej pôjdu zuby!

Čáry-máry a bolesť zubkov je preč...

Veľmi som sa potešila keď nás vybrali do testovania Camilie, keďže mám rada prírodnejšie liečivá, než klasické lieky. Je to skvelý homeo liek, proti bolestivému prerezavaniu zúbkov, a taktiež na viaceré komplikácie súvisiace z prerezávaním zúbkov. Všetko sa to pokúsim zhrnúť do tohto článku a ukázať naše pozitívne testovanie Camilie 😊

Mám 3 deti a všetky, žiaľ, dostali do vienka atopický ekzém, a ten sa s chémiou neznesie. Za roky som sa naučila čo-to o ekzéme, aj ako reaguje na liečivá, maste, prostredie vonkajšie (záhrada, príroda), vnútorné (byt, dom), tak sa snažím ísť čo najprirodzenejšie.

Preto Camilia prišla ako na zavolanie, zrovna, keď sa nam prerezávajú tie najťažšie zúbky "očné" 😏 Áno, je to pri nich veľmi ťažké, lezú dlho a stále nedajú bábätku pokoj. Jediný príznak, čo dcérka nemá, sú teploty, aspoň čosi pozitívne 🙏

Inak trpí všetkými príznakmi, ako je bolesť ďasienok, opuch, plačlivosť, nepokoj, nočné časté budenie, stále niečo kúše v pusinke, priveľmi slintá a taktiež na začiatku zúbkov mala problém so zápchou, no vďaka Camilii sa stolica upravila, tak už pekne 2 týždne kaká 😊

Camiliu sme začali užívať pred vyše 2 týždňami, užívala ju dcérka najskôr ráno, naobed a večer, vždy ostala oveľa pokojnejšia, cez noc sa oveľa menej budila, spinkala lepšie, pokojnejšie. Plač, ktorý bol predtým v noci problém, sa stal bezproblémový, nevedela sa totiž pokojne nakojiť a teraz krásne cuckala mliečko bez problémov. Snáď sa stal zázrak 🙏 Už toľko nocí preplakaných bolo.

Keď som videla úspechy a dcérka aj mimo tohto času, kedy som jej Camiliu aplikovala, bola nepokojná, zvýšila som dávky a dávala som 4 až 5 ampuliek za deň. Naše dni s prerezávaním zúbkov boli oveľa pokojnejšie a menej plačlivejšie, konečne niečo môjmu anjelikovi začalo zaberať 😍 A prestal sa toľko trápiť. 

Niektoré dni sme ani nevedeli, že jej idú zúbky. A čo sme si všimli po dlhšom užívaní Camilie? Že dcérke sa zmenšil aj opuch ďasienok a skoro úplne zmizol. No nie je to úžasné? 😊

U nás zázrak, lebo ďasienka pri každom prerezávaní boli riadne spuchnuté a boľavé, a teraz nič. Hotový zázrak Camilia 😍 

Camiliua sa stala našou najlepšou priateľkou a začali sme ju brávať aj von, ako našu prvú pomoc. Všade bola s nami, aj u lekárky na prehliadke, veď keby náhodou 😁

Veľmi oceňujem obal a taktiež ampulky s tekutinkou, aplikácia je tak jednoduchá, stačí nakvapkať dieťatku do ústočiek pár kvapiek a je to. 😁 Zaberá celkom rýchlo, u nás to bolo cca pol hodinka a videla som rozdiel 😊 Také "čáry-máry a bolesti je koniec".

Najviac ma ale potešilo na testovaní, že sa zniesla s atopickým ekzémom 👏 Ani raz po nej dcérka nemala zlú reakciu, hurááá. A to reaguje rôzne aj na potraviny a na Camiliu nič 😁

Tak ju odporúčam aj pre atopikov, aspoň za nás žiadny problém a bezbolestná zúbková cesta 😊 Ďakujeme za túto skúsenosť ❤ a verím, že nebudeme jediní spokojní 😊

#test_camilia a #recenzia

Akcia ,,Bezzubé“

Zuby. Veď to poznáte...

V utorok ráno, hneď po sviatkoch, nám pri dverách zazvonil kuriér s balíčkom. Nečakala som žiadnu zásielku, preto som bola mierne v šoku. Až keď som zbadala odosielateľa, spomenula si moja materinsky preťažená hlava na testovanie produktu Camilia, po ktorom som sa vrhla ako hladný po chlebe. Nie, žeby som bola hladná, to nie. Mojou motiváciou bolo skôr zúfalstvo a bezradnosť pri pohľade na dva trpiace uzlíčky.  

Zuby našim dievčatám začali robiť problém už na konci 4. mesiaca. Vtedy sme prvý raz spozorovali mierne opuchnuté a začervenané ďasná. Postupne sa pridala zvýšená produkcia slín, potreba stále niečo vkladať do úst a upokojovať podráždené a boľavé ďasná, večerný nepokoj. Počas dňa sa to ako-tak dalo vydržať, vždy sa niečím zabavili a nevnímali bolesť až tak. No večer čo večer nastával horor. Pokojné bábätká, ktoré zaspávali samy v postieľke od prvého dňa, zrazu revali aj hodinu bez prestávky a snažili sa zjesť cumlík, mojkáčika, paplón... mamu. Skrátka všetko, čo bolo v dosahu. Čisté nefalšované zúfalstvo. 

A tu zrazu udrel blesk z jasného neba, Modrý koník hľadá dobrovoľníkov na testovanie Camilia. Krátky komentár a jéj, sme tam. A tak nám domov doručili 2 balenia homeopatického lieku Camilia. V krabičke sa nachádza 6 sáčkov, v každom je 5 plastových ampuliek s bezfarebnou tekutinou, bez chuti a zápachu. Ampulky sa otvárajú rýchlo a jednoducho, stačí pootočiť a odtrhnúť vrchný uzáver. Obsah je potrebné podľa návodu vyliať dieťatku do ústnej dutiny, pokojne aj niekoľkokrát za deň s časovým odstupom. 

Hneď prvý večer testovania som použila pre obe po jednej ampulke. Musím povedať, že efekt sa dostavil po niekoľkých minútach. Dámy zaspali samy, bez revu, a spali do rána. Na druhý deň sme to skúsili aj počas dňa, celkovo boli deti spokojnejšie, znova dokázali ležať a hrať sa v postieľke. Tretí a štvrtý deň prebiehal rovnako, jediným efektom boli pokojnejšie deti. No na piaty deň som si všimla, že nám klesla spotreba premočených podbradníkov a slintáčikov presne o jeden kus. Šarlote pomohla Camilia znížiť tvorbu slín po takmer 5 dňoch, u Margaréty sa tento efekt dostavil o deň neskôr, na šiesty deň. A s postupom času a pravidelným používaním sa znížila aj potreba dávať všetko do úst, dokonca zistili, že hrkálky aj hrkajú, ak sa nesnažia ich zjesť. Mne sa podarilo uchmatnúť si zopár pokojných večerov, keďže som nemusela hodiny uspávať bolesťou zničené a nervózne deti a začala som pliesť deky. Po dlhšom používaní sa znížila frekvencia opakovania jednotlivých dávok, aj keď zuby stále nevyšli, no je to otázkou pár dní, keďže im už veľa nechýba. 

Ak by som mala zhrnúť, čo nám Camilia priniesla, tak je to samostatné večerné zaspávanie, menej slín, čas a náladu na objavovanie sveta okolo seba a to najdôležitejšie – spokojné deti. 

Viem, že všetci čakáte na negatíva, ale sklamem vás, nenašla som žiadne. Ľahko sa používa, nevyžaduje špeciálne skladovanie, cena je primeraná a navyše naozaj účinkuje a svojím zložením poskytuje deťom skutočnú úľavu. Rozhodne bude naším pomocníkom, kým sa akcia ,,Bezzubé“ neskončí plným počtom zubov u oboch účastníčok. 

Ďakujeme organizátorom za možnosť testovať tento produkt a trvalo ho zaradiť do zoznamu v našej domácej lekárničke. 

#test_camilia #recenzia

Klop,klop,klop bolesti dáme STOP!

V prvom rade by som sa chcela v mene mojej dcérky poďakovať že dostala príležitosť testovať tak skvelú vec ako je homeopatikum od firmy Boiron Camilia.

Na testovanie sme mali celé 2 týždne. Predtým,ako nám balíček prišiel, som na malej pozorovala, že má večne pichnutú ruku v ústach, tak som spozorovala, že niečo nie je v poriadku a hľa, rovno 3 stoličky sa vybrali na cestu. Musím sa priznať, že zuby sú u nás zatiaľ "bezproblémové", no ale ako sa vraví, NIKDY nehovor NIKDY! 

                         (testovali sme všetci, vrátane nášho člena Brum bruma)

Dcérka je už vo veku, kedy si vie sama povedať, že ju niečo bolí. O Camiliu si pred spaním pýtala takmer každý deň. Camiliu sme dávali podľa potreby, väčšinou však ráno a večer pred spaním.

Čo som však spozorovala po aplikovaní, bol spánok. Bez aplikácie Camilie mala dcéra trhaný spánok, viac sa prehadzovala zo strany na stranu, cestovala po celej postieľke. Po aplikácii spala v tej istej polohe, v akej zaspala celú noc. Kedže je vnímavé dievčatko, vie, že táto "zázračná" vodička je určená na pomoc od bolesti pri zúbkoch. Sama rada pri bolestiach siahnem po homeopatikách.

Je naozaj táto číta tekutina zázračná? Zrejme áno, veď už len z názvu - Camilia, vyplýva, že sa jedná o kamilky. Kamilka je sama o seba krásne voniaca, aromatická rastlinka a hádam najznámejšia zo všetkých liečiviek. 

Dnešná doba nám ponúka široký sortiment výrobkov na rôzne druhy bolesti. Camilia u nás nemôže chýbať a má v Meliskinej izbe svoje miesto na poličke. Radi po nej siahneme vždy, keď si to stav zúbkov vyžaduje.

Pre radosť z rastu zúbkov Camiliu všetkými 20-timi odporúčame.

Vaša Veronika a Melisa

#test_camilia #recenzia 

Testoval aj PESIMISTA...

Môj manžel je tak trochu pesimista, preto keď prevzal od kuriéra balíček s 2-týždňovou testovacou dávkou Camilia - čo je homeopatické liečivo na boľavé ďasná od firmy Boiron - sa len chytil za hlavu, vraj čo to idem pchať do jeho syna.

Malému sa testovanie páčilo od začiatku. Najprv skonfiškoval krabičku a následne 6 plastových obalov s 5 plastovými ampulkami (ak by obaly boli papierové, potešili by ste aj milovníkov recyklácie 😉) .

Po ožužľávani prišlo ochutnávanie. Chuť hodnotím za super neutrálnu, až bez chuti. Myslím, že žiadne dieťa neodmietne. Dávkovanie je jednoduché a bez odmeriek. Môj drobček sa snaží si to vytisnúť/vycucnúť sám.

A tak testoval dinosaurus... Po niekoľkých dňoch testovania ma môj manžel - pesimista - prekvapil, keď sám vyskúšal Camiliu na svoju prerezavajúcu sa, veľmi bolestivú, osmičku. Za 2 hodiny stiahol 6 ampuliek (aj preto som ešte pred ukončením testovania bola dokúpiť ďalšie balenie Camilie 😄), ale manžel má nový zub (síce trčí len kúsok 🤣) a bez liekov od bolesti.

Celkovo by som hodnotila účinky Camilie pozitivne. Zmäkčuje ďasná, vďaka čomu sa zuby rýchlejšie a jednoduchšie prerežú von. Pôsobí upokojujúco (manžel bol po požití pokojnejší 🤣🤣🤣) a nám pomohla odstrániť problém s nadmerným slinením a okusovaním.

Je pravda, že sme s drobcom mali jednú nočnú party, ale bola bez plaču a kriku. Bolesť prekonal len Camiliou a túlením sa. Po liekoch a géloch by možno hneď zaspal, ale jeho žalúdok by mal oveľa väčšiu záťaž (na lidokainove gély reaguje hnačkou).

Čiže záver - Camiliu budeme aj naďalej používať, budem ju odporúčať známym a aj posuniem ďalej ako dar pre budúcich rodičov (v rodine).

#test_camilia #recenzia