Kedy dostanú predávajúci peniaze na účet po schválení našej hypotéky?

Zodpovedané
11. nov 2022

Dobrý deň,

v utorok ráno sme odovzdali všetky potrebné doklady na čerpanie hypotéky do banky.

Kedy by mali prísť peniaze predávajúcim?

Môžu im prísť na účet kedykoľvek počas dňa?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak boli v utorok splnené všetky podmienky čerpania, tak by peniaze už majiteľ teoreticky mal mať.

Ak nemá, určite zavolajte do banky v čom je problém a opýtajte sa na termín načerpania prostriedkov. Podmienky čerpania sa od prípadu k prípadu môžu líšiť, takže sa vám neviem presne vyjadriť. V banke vám to určite povedia.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk