Aké sú príznaky tehotenstva?

Zodpovedané
11. dec 2022

Dobrý deň prajem,

chcem sa opýtať, aké sú príznaky v tehotenstve?

Už vyše týždňa mám kovovú chuť v ústach. Prsia sa mi aj zväčšili a posledná menštruácia bola úplne iná ako po ďalšie mesiace. Slabá a iba 3 dni mi trvala. Test som si ešte nerobila zatiaľ.

Môže ísť o príznaky tehotenstva alebo radšej vyhľadať gynekológa?

Ďakujem za radu.

Dobrý deň,

zrealizujte si tehotenský test a všetko bude jasnejšie. Kovová chuť v ústach nie je typickým prejavom tehotenstva, ale zväčšené prsia a netypicky slabá menštruácia môžu byť.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník