Aké vyšetrenia ma čakajú?

Zodpovedané
26. feb 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom toho, že aké vyšetrenia ma čakajú. Z výmenného lístka neviem vyčítať viac. Jedná sa o hematologické do šetrenie na hematol. abnormity pre tehotenskú stratu v 27. týždni - abruptio placentae, exit. foeti. Viem, že sú to nejaké testy na genetiku.

Čo sa ďalej zisťuje z krvi v mojom prípade?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem či rozumiem otázke, ale ide o rozšírené hematologické vyšetrenia ovplyvňujúce zrážanie krvi.

Aké kontrétne Vám povedia priamo na hematológii. Patrí to pod ich odbornosť.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník