Kam na glukózový test v Leviciach?

adkakk
14. aug 2014

Zdravím,
baby potrebovala by som poradiť kde mi v Leviciach urobia test na tehotenskú cukrovku..Som z iného okresu, tam mám aj gynekológa. On to nerobí, len mi dá výmenný lístok a mám ísť kam chcem..u nás to robia normálne v labáku, kam nosíme vzorky krvi..normálne tam ráno prídem, vypijem to a čakám..potom pošlú výsledky môjmu gynekológovi. podotýkam, že labák je okres Kežmarok a gynekológa mám v okrese Poprad..lenže teraz nebudem tak dlho na východe, aby som tam šla aj na testy-treba sa pár týždňov dopredu objednať..podotýkam, že ja môžem ísť s výmenným lístkom na vyšetrenie kamkoľvek v SR, kde ho robia!! Aj na EKG som bola v LV le s výmenným lístkom úplne bez problémov..
Za odpovede vopred vrelá vďaka..

alexandra2222
15. aug 2014

Skus zavolat do porodnice. V LV je len jedna

femmka1
15. aug 2014

v Leviciach to robia v starej nemocnici pod poliklinikou na GP oddeleni, treba si doniesť so sebou glukozu (mne ju predpisal moj gynekolog a vybrala som si ju v lekarni), pol litrovku mineralky a citron

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre