Ako liečiť pálenie pošvy?

Zodpovedané
9. mar 2022

Dobrý deň,

pred mesiacom som bola na gynekológii kvôli problému s pálením v pošve a neustálym nutkaním na močenie. Gynekológ mi spravil stery a pozrel ma. Mala som len mierne začervenalú sliznicu. Inak všetko negatívne, aj moč.

Následne mi nasadil Fluomizin 6 tbl a po ňom Gynoflor 12 tbl.

Po tomto sa to ukľudnilo, no prišla mi menštruácia. Po nej som mala ešte dobrať 2 tbl Gynofloru. Dobrala som, no a začali mi silné bolesti v podbrušku a následne diagnostikovaná prasknutá cysta. Návštevy gynekológie boli teraz dosť intenzívne.

Dnes asi po mesiaci od Fluomizinu a Gynofloru sa mi problém s pálením v pošve začal znova. Nič iné len také pálenie vo vnútri.

Čo by ste mi na to odporučili?

Chcela som ísť do lekárne a kúpiť si Gynimun Intim Care.

Má to zmysel?

Ďakujem

Dobrý deň,

Gynimun preparáty sú výborné. Osobne ich často doporučujem.

Vyskúšajte a uvidíte aký budú mať efekt. Ak by ťazkosti neustúpili, prípadne by sa stupňovali, vyhľadajte ambulantného gynekológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník