Ako liečiť Ureaplazmu pri alergii na antibiotiká?

Zodpovedané
11. dec 2022

Dobrý deň,

mám zistenú Ureaplazmu. Mám veľmi zapáchajúci výtok, inak problémy nemám. Mám úzkostnú poruchu a rôzne alergie na antibiotiká, pri každých ktoré som brala sa vyskytol veľký vysyp, krvácanie z nosa, z ucha, je pre mňa veľký problém nejaké antibiotikum vôbec začať užívať, úplne nepredstaviteľné. Lekárka mi dala Macmiror, neskôr Gynazol. Nič nepomohlo.

Je možnosť urobiť niečo viac, alternatívne k antibiotikám?

Nemyslím prírodnú liečbu, ale nejakou inou liečbou Uraplazmu zlikvidovať?

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

Macmiror a Gynazol bol podľa mňa nedostačujúcou liečbou. Je potrebné nasadiť vhodné celkové antibiotiká dostatočne dlhú dobu. A samozrejme preliečiť Vás aj Vášho partnera.

Iná možnosť “likvidácie” Ureaplaziem neexistuje.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník