Ako postupovať, keď mám krvácanie pri nepotvrdenom tehotenstve?

Zodpovedané
15. feb 2022

Dobrý deň,

posledný týždeň mám pozitívne testy (všetky sú úplne slabučké a aj digitálny clearblue mi ukázal +). Menštruácia mi meškala 3 dni a dnes som ju pravdepodobne dostala. Začala som dosť intenzívne krvácať. Menštruáciu za iných okolnosti mám pokojnú, ale teraz mám dosť veľkú bolesť v podbrušku.

Bola som na pohotovosti. Tehotenstvo nemám potvrdené od doktora, tak sa nechceli so mnou baviť.

Čo mám robiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

zrejme ide o spontánny potrat, preto tie silnejšie bolesti v podbrušku.

Nerozumiem o aké ošetrenie na pohotovosti išlo, veď pri 3 dni meškajúcej menštruácii by ani Váš gynekológ nič nevidel.

Určite kontaktujte svojho gynekológa, bude potrebná kontrola po krvácaní.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník