Ako vyvolať menštruáciu predčasne?

Zodpovedané
22. dec 2022

Dobrý deň,

na Silvestra idem na wellness pobyt a moja gynekologička mi nechce pichnúť injekciu, ani predpísať žiadne lieky na vyvolanie predčasnej menštruácie. Mám ju dostať na Silvestra a od Silvestra mi začína menštruácia.

Poraďte čo mám spraviť, aby som dostala menštruáciu skôr?

Nedá sa niečo kúpiť nato cez net alebo v lekárni bez predpisu?

Ďakujem.

Dobrý deň,

skôr nie, ale môžete si príchod menštruácie posunút na tak dlho ako potrebujete tabletkami Norethisteronu. Je však na predpis.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník