Môžem byť tehotná, keď som medzi cyklami nemala styk?

helenkaaaa
7. dec 2015

Ahojte chcela by som sa spytat,pri meskajucej menstruacii mi moja gynekologička pichla injekciu na vyvolanie menštruácie, po tejto injekcii mi menštruácia prišla. No po tejto menštruacii mi dalsia opat meskala tak mi doktorka znova pichla vyvolavacku a uz cakam 11 dni od pichnutia injekcie a menstruacia stale neprisla☹ medzi jednotlivymi cyklami som nemala pohlavny styk.mozem byt aj tak tehotna aebo meskanie menstruacie mam pripisovat len k stresovemu obdobiu???

catca25
7. dec 2015

Ako môžeš byť tehotná, ked si nemala pohlavný styk? 😕

helenkaaaa
autor
7. dec 2015

Viem ze vam to pride ako hlupa otazka ae myslela som ci nemozem byt tehotna aj napriek tomu ze som po prvom podani injekcie dostala MS

maria117
7. dec 2015

@helenkaaaa myslim,ze by si mala ist opat pozriet svoju pani doktorku a predostriet jej tuto otazku - ultrazvuk by uz tehotenstvo krasne ukazal.pripadne mozes predtym kupit jeden tehu test,i ked podla mna je tehotenstvo nepravdepodobne a problem bude v niecom inom -v com a co s tym su opat otazky na tvoju pani doktorku

ukulela
7. dec 2015

tehotna bez styku? ak si katolicka, tak jasne, ze ano 🙂
... ale vazne - ak si nebola tehotna predprvouvyvolavaskou, tak tehotna urcite nie si, duch svety vraj uradoval len raz. robila ti doktorka sono? tam by bolo tehotenstvo vidiet. moze to byt aj cysta, stres, hocico ...

maria117
7. dec 2015

@ukulela ja som to pochopila tak,ze si nie je ista,ze nebola tehu uz pred prvou vyvolavackou....cize otehotnela,dostala vyvolavacku,krvacanie,ale tehu trva,cize po mesiaci zase nic a nepomohla ani vyvolavacka... neviem,ci je takyto scenar mozny,ci lekarka kontrolovala mozne tehotenstvo pred podanim vyvolavacky...ale vraj su pripady,kedy zeny krvacali podobne ako pri menstruacii i uz pocas tehotenstva

ukulela
7. dec 2015

@maria117 jasne ... ono vyvolavacka vraj thotenstvu neskodi. mam kamosku, co jej meskala ms,dostala vyvolavacku, (neviem,ci aj krvacala po nej) a to uz bola tehotna, doktor ze ju ubezpecoval, ze vyvolavacka nemohla dietatku ublizit.
takze ako,ak si nebola pred prvou vyvolavackou ista, ci je tehu, tak si nemusi byt ista ani teraz este .... akurat sa cudujem, ze sa bud netestla, alebo ze dok nezistovala pripadne tehotenstvo. minimalne pred druhou vyvolavackou ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre